STEAM counter-strike source

Mój kolega ma konto STEAM i pożyczył mi to konto abym sobie ściągnął tego Counter-Strika.Boimy się, że mogą zablokować to konto ponieważ jest aktywane na dwóch IP (moim i jego).

I czy oni z administracji STEAMA mogą zablokować konto.A jak tak to czy obydwa? :slight_smile:

Jeżeli korzystacie z tego samego konta na dwóch kompach jednocześnie to musicie się liczyć z tym że to konto zostamie zbanowane i już żaden z was nie pogra, ponieważ jedno konto może być użytkowane tylko na jednym kompie jednocześnie

chyba nie do końca się z Szymszejdim zgadzam.

Kwestia sprawdzania IP nie jest brana pod uwagę (chyba…). Powinien byc mechanizm który sprawia że jeżeli Ty się zalogowałeś w danym momencie, to kolega już z tego samego konta nie da rady, dopiero gdy Ty się wylogujesz…

Steam nie sprawdza IP bo i takiej nie ma potrzeby. Problemy są jedynie, gdy na dwóch stacjach uruchomione zostanie te same konto steama. Bana permanentnego nie dostaniecie, ale grający dostanie kick z serwera i jakiś niedługi ban czasowy być może.

Czyli jesli jak gram kumpel ma wyłączony komp (albo STEAM’a) to mogę spokojnie grać? :mrgreen:

zgadza się

A po jakim czasie się to dzieje?

Gdy ja mam włąnczonego STEAM’a i w tym czasie kumpel włączy kompa (a on ma ustawione, że ze startem systemu się włancza i ma “remember password”).A ja w tym czasie mam włąnczone to po jakim ten system STEAM’a namierzy nas?

PS:

Czy da się zrobić aby już u kumpla nie zapamiętywało hasła?

Valve wkroczy dopiero gdy obaj będziecie grać. dwa steamy mogę być odpalone naraz, nic się nie stanie. No i nie bardzo rozumiem co rozumiesz przez nie zapamiętywanie hasła? Chcesz komuś konto ukraść czy jak? :twisted:

Nie chce ukraść konta, bo i tak jaki z tego pożytek jak możemy włączyć jakimś trafem CS:S w tym samym momencie? :roll:

Chodzi o to, że ja na przykład gram “teraz” w countera i jak gram to w tym samym momencie jak ja juz gram to kolega moze włączyc kompa, a ja wtedy mogę nie zdążyć wyłączyć countera, chodzi mi oto aby się dowiedzieć czy on moze odptaszkować “remember password”.

Bo włączanie przy starce systemu to już mamy odptaszkowane w uruchom/msconfig/uruchamianie/steam. :slight_smile:

JA mam Counter-strike’a juz od dawna. A u kolegi zainstalowałem rowniesz z tej samej płyty i zalogowałem mu sie pod tym samym kontem steam. mianowicie jest tak: chce wejsc i grac, atu nagle wyskakuje komunikat z danego konta steam ju ktos korzysta i mnie wywala. Wiec kontaktuje sie z kolega, zeby wyszedl z gry i ja sobie juz normalnie moge wejsc. kiedys sie okazało ze gralismy jednoczenie prze jakąs godz. tak ze na luzaku mozecie sie dzielic kontem. ja juz od roku sie dziele z kolegą.AHA, jak Ty grasz to on sobie moze właczyc kompa, nic sie nie stannie nawet jak macie jednoczesnie steama właczonego.NIE MOZECIE TYLKO JEDNOCZESNIE ‘GRAC’ pozrdawiam i zycze miłego fragowania:D

Aha thx za pomoc :slight_smile: