Steam gry i różne konta


(Pinio150) #1

Witam serdecznie, sytuacja ma się następująco. Mam konto steam, i chce kupić sobie jedną grę od użytkownika na allegro, ale niestety gra jest przypisana do innego konta steam. Czy da się zrobić tak aby tą grę w konta steam które chce kupić przepisać, podpiąć do mojego konta, które mam już od wiek wieków?

Kłopotliwe byłoby ciągłe przelogowywanie się z konta na konto, żeby raz zagrać w tą grę a raz w tą. Da się zrobić to co opisałem, czy nie? :slight_smile:


(M@ster) #2

Nie da się. Właśnie dlatego się nie da aby utrudnić handel używanymi grami na tej platformie - zresztą nie tylko tej.


(Qba Lukaszczyk) #3

I nie kupuje się konta steam tylko sam klucz :stuck_out_tongue:


(Pinio150) #4

a to zbicie, faza, ok to wszystko jasne. to sobie nie pogram, albo będę miał trzysta tysięcy kont. :slight_smile:


(Lenneavy) #5

Raczej kupuje się konto steam z zarejestrowaną grą. Na nic Ci klucz, jeśli już został użyty. Jeśli jednak kupujesz rzeczywiście nie rejestrowany nigdzie klucz to możesz go wrzucić na swoje konto steam.


(Pinio150) #6

to wiem, ale myślałem, że da się jakoś gry z kilku kont podpiąć do jednego czułem, że nie da się, nie będę kupował, kolejnego konta, żeby grać w grę i logować się na 50 kontach, bez sensu, szkoda, że tak to jest skonstruowane. :slight_smile:


(kijek) #7

A może kup grę po prostu przez Steam?


(Pinio150) #8

gdyby ceny były w pl to owszem, ale jak gra kosztuje 50 euro czy tam 60 euro a dodatek do niej 14 euro to sry, ale to wychodzi jeszcze drożej niż w najdroższych sklepach, już bardziej by się opłacało kupno z media markt a wiadomo, że tam są mega drogie rzeczy, przecenione po prostu, :slight_smile:


(kijek) #9

No fakt, niektóre gry na Steamie po przeliczeniu na nasze to jakaś pomyłka, dla przykładu Call Of Duty: Black Ops kosztuje tam 239,36 zł, a w sklepie 99-129 zł. Są jednak wyjątki, np. Counter Strike 1.6, który kosztuje tam 31,88 zł, a w sklepie 50.