Steam gry i różne konta

Witam serdecznie, sytuacja ma się następująco. Mam konto steam, i chce kupić sobie jedną grę od użytkownika na allegro, ale niestety gra jest przypisana do innego konta steam. Czy da się zrobić tak aby tą grę w konta steam które chce kupić przepisać, podpiąć do mojego konta, które mam już od wiek wieków?

Kłopotliwe byłoby ciągłe przelogowywanie się z konta na konto, żeby raz zagrać w tą grę a raz w tą. Da się zrobić to co opisałem, czy nie? :slight_smile:

Nie da się. Właśnie dlatego się nie da aby utrudnić handel używanymi grami na tej platformie - zresztą nie tylko tej.

I nie kupuje się konta steam tylko sam klucz :stuck_out_tongue:

a to zbicie, faza, ok to wszystko jasne. to sobie nie pogram, albo będę miał trzysta tysięcy kont. :slight_smile:

Raczej kupuje się konto steam z zarejestrowaną grą. Na nic Ci klucz, jeśli już został użyty. Jeśli jednak kupujesz rzeczywiście nie rejestrowany nigdzie klucz to możesz go wrzucić na swoje konto steam.

to wiem, ale myślałem, że da się jakoś gry z kilku kont podpiąć do jednego czułem, że nie da się, nie będę kupował, kolejnego konta, żeby grać w grę i logować się na 50 kontach, bez sensu, szkoda, że tak to jest skonstruowane. :slight_smile:

A może kup grę po prostu przez Steam?

gdyby ceny były w pl to owszem, ale jak gra kosztuje 50 euro czy tam 60 euro a dodatek do niej 14 euro to sry, ale to wychodzi jeszcze drożej niż w najdroższych sklepach, już bardziej by się opłacało kupno z media markt a wiadomo, że tam są mega drogie rzeczy, przecenione po prostu, :slight_smile:

No fakt, niektóre gry na Steamie po przeliczeniu na nasze to jakaś pomyłka, dla przykładu Call Of Duty: Black Ops kosztuje tam 239,36 zł, a w sklepie 99-129 zł. Są jednak wyjątki, np. Counter Strike 1.6, który kosztuje tam 31,88 zł, a w sklepie 50.