Steam; hl2.exe; css - problem

Sprawa ma sie tak:

  1. Mam ORYGINALNEGO steama i cssa

  2. Od jakiegoś czasu mam taki problem, że:

  • po uruchomieniu kompa, włączam cssa, gram i wszystko gra dopóki nie wyłącze gry. Czemu? Bo kiedy ją wyłącze, komputer myśli, że ona nadal działa -.-

  • procesor zżera mi 50% mocy (cały czas jest włączony proces hl2.exe) i troche ciężko cośkolwiek robić bo z deka przymula

  • nie moge uruchomić gry - pojawia sie błąd w stylu “prosze spróbować później”

  • nie moge spr. integralności cache - odpisuje mi, że gra działa i nie można O.o (nawet jak spr. od razu po wejściu na kompa to nic nie da - problem nadal nie znika).

  • często jeszcze przed pojawieniem sie tego “problemu” bywało tak, że wywalało mnie z gry i odpisywało, że jest jakiś error z aplikacją hl2.exe… Uznałem to za normalne, bo wileu graczy tak ma…

  • przeszukałem różne fora, ale jakoś mi nie pomogły - nie ma takiego tematu który by pasował (chociaż wypróbowałem różne metody na zabicie podobnych errorów)

Nie wiem co jeszcze mógłbym dodać… Nie mogłem znaleźć innego pasującego działu więc pisze tutaj.

Loga moge zrobić jeśli chcecie, ale nie wiem za bardzo czy to coś da ^^.

Usuń i ściągnij jeszcze raz wszystko.

Problem pojawi sie tak czy inaczej - już reinstalowałem steama, bo miałem format.

Jakieś inne sugestie?


EDIT: Skopiowałem jakieś pliki systemowe do folderu account / counter-strike i teoretycznie pomogło.

Jednakże, nie jestem pewien tej metody - jakoś było zbyt łatwo…


I znowu to samo -_-