Steam i cod MW2- niepotrzebne pobiernaie

Mam orginalną call of duty mw 2 i juz założyłem konto steam i klucz podałem w konto. no I chce sobie zainstalować z plyty Coda no i zamiast instalować z plyty to mi ściaga jakieś niepotrzebne 11 gb! dlaczego tak jesT? I jak zainstalować gre bez ściągania jej od nowa? Czekam na odpowiedz i pomoc. z góry dziękuje

zainstalowales coda w katalogu steam? moze byc jeszcze tal ze poprostu wyszedl jakis patch do mw2 i steam nie “widzi” twojej wersji i jej nie uznaje i chce pobrac ze swoich serwerow gre.

własnie nie moge zainstalować bo jest okno ze :

przygotowywanie Call of duty Modern warfare 2

no i sie sciaga jakies 11 gb a jak zastopuje sciaganie to instalacje sie przerywa

a jak sie zakoczny przygotowywac to sie sciaganie zaczyna ze 4 gb

NO OMG

oco tu chodzi?

tyle przeszkód bezsensowynych aby pograc?

Odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz bez opcji “utwórz skróty na pulpicie” :stuck_out_tongue_winking_eye:

ok spróbuje. Nawet nie moge nazwać tego instalacją. bo zamiast instalować gre z płyty to każe mi coś ściągnąć no nie poważne to jest

gra jest na jednej plycie DVD czy na dwoch ? jezeli na jednej masz odpowiedz - z plyty zainstaluje czesc plikow a reszte dociagnie z serwera.

po co doradzacie jak nie jesteście pewni.

mw2 jest wydawane zawsze na 2dvd

tukanos niestety mw2 ma takie udziwnienie jakby były dwie wersje gry, jedna instaluje się z płyty a druga ściąga ze steama a płyty można se wsadzić… ty trafiłeś na tą co ściąga i nic na to nie poradzisz tylko musisz ściągnąć te jak to mówisz “niepotrzebne” (czyt. niezbędne) 11GB gry.

ja np. mw2 normalnie instaluje z płyty całą gre a znajomy musi ściągać ze steama bo z płyty się nic nie instaluje, od taki joke za 120zł/

znalazłem sposób na ten “joke” otóż tak :

standardowo dochodzimy do momentu gdzie niby gra jest zainstalowana i pobierają się nam “aktualizacje” a to bzdura ponieważ to jest obraz gry abyśmy zainstalowali potem :stuck_out_tongue:

to my w tym czasie stopujemy pobieranie no i wchodzimy znowu w instalator gry i mamy opcje graj,zainstaluj ponownie i odinstaluj wiec klikamy instaluj ponownie. na początku będzie się działo to samo co poprzedniej instalacji tylko ze na koniec zamiast zaczęcia pobierania to zaczną się kopiować pliki z płyty :stuck_out_tongue: i później poprosi nas o wsadzenie drugiej płyty wiec to robimy :stuck_out_tongue: później jakieś małe aktualizacje :stuck_out_tongue: no i mamy grę :stuck_out_tongue: bez ściągania 12 GB!

tukanos , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978

tukanos, robie tak jak mówisz. Wsadzam plyte zainstaluj ponownie>konczy>stopuje aktualizacje w steamie>odpalam zainstaluj ponownie raz jeszcze> konczy> nie pyta o zadna 2 plyte tylko jest napisane weryfikacja plikow steam 100% ukonczono.

Co robie nie tak?

A słyszeliście kiedyś o Supporcie Steam ? https://support.steampowered.com/kb_art … -FSQM-0382 :stuck_out_tongue: