Steam i zmienione skiny = ban?

Siema tak więc słyszałem że steam potrafi dać bana za zmienione skiny…Słyszał ktoś o tym? Poznałem już pare przypadków podobno uważane jest to za Cheat. Jestem zainteresowany ponieważ sam na nich gram :stuck_out_tongue:

lol ? kto ci takich bajek naopowiadał ? a co oni do tego maja, albo skąd mogą wiedzieć jakiego ty masz skina ;] steam daje bany tylko za oszustwa albo za wprowadzanie do gry czegoś co ją ułatwi ;]

To nie są bajki :stuck_out_tongue:

Przeczytaj tam jest napisane dokładnie

To jest oszustwo, np. na ciemnych mapkach, albo w tunelach ktoś będzie miał podmienioną skórkę na białą, albo zółtą to bez problemu zobaczy innego gracza.

Kurde nie moge noo wklejam linka i tak musi mi sie zmienić w linku ;/ wyśle na pw całego linka

Dudas bad boy poducz się angielskiego :stuck_out_tongue:

Chodzi Ci o skiny postaci czy o skórkę klienta?

Bo jeśli o to drugie to nie dostaniesz bana…

Z resztą ze skinami postaci jest podobnie - na fpsbanana.com jest ich bardzo dużo i wszystkie są dozwolone jeśli grasz publicznie (VAC Cię nie zbanuje).

Zmienione skiny są niedozwolone jedynie w internetowych ligach.

Wejdzie na tego linka i jak zmienicie język na Polski będzie dokładnie napisane że za zmienione skiny VAC daje bany :stuck_out_tongue: pytam sie bo już nieraz sie spotkałem z takimi przypadkami że dostawali bany. Ale to jest już przegięcie ile razy na serwie spotkam czitera VAC nie działa dopiero admin musi reagować ;/ ALbo ja nie rozumiem na czym ten cały VAC polega. A co do skinów mam zmienione broni ale chyba powrócę do standardowych bo nie moge wejść na niektóre serwery jak np. chce spara zagrać.

Z polskim też kiepsko:

lol sorrrrry nie doczytałem tego “NIE” xD

Tego nadal nie wiemy. Gdybyś nam powiedział to byś otrzymał poprawną odpowiedź bez żadnych wątpliwości :mrgreen:

Tak czy inaczej - inne skiny klienta i inne skiny postaci są dozwolone.