Steam IRC Section 6050W

Witam.

Dziś Wlazłem na Steam i na rynek i napotkałem się z taką informacją:

Na tym koncie w tym roku stworzono już 150 ofert(y). Zanim będziesz w stanie sprzedawać lub wystawiać więcej niż 200 przedmiotów w jednym roku kalendarzowym, musimy uzyskać od ciebie pewne informacje. Nie dotyczy to kupowania. Kliknij tutaj, aby podać niezbędne informacje. Zapoznaj się z FAQ, aby uzyskać więcej informacji na temat tego wymagania.

Po czym kliknełem “Kliknij Tutaj”

Wyskoczyło mi to:

Strona domowa > Konto > Informacje podatkowe

 

Informacja wymagana przez IRC Section 6050W

 

Zgodnie z sekcją 6050W ustawy Internal Revenue Code amerykański urząd skarbowy (IRS) wymaga od nas stwierdzenia, czy jesteś mieszkańcem Stanów Zjednoczonych czy cudzoziemcem, zanim zezwolimy ci na sprzedaż większej liczby przedmiotów niż 200 sztuk na Rynku Społeczności w pojedynczym roku kalendarzowym. Jeśli jesteś mieszkańcem Stanów Zjednoczonych lub cudzoziemcem, IRS wymaga również od nas twojego numeru ubezpieczenia społecznego i numeru TIN. Zwróć uwagę, że nie jest konieczną rzeczą wysyłanie tych informacji do IRS zgodnie z sekcją 6050W ustawy Internal Revenue Code, jeśli nie sprzedasz więcej niż 200 przedmiotów  ORAZ zysk netto nie będzie większy niż 20 000$ w pojedynczym roku kalendarzowym. Więcej informacji znajdziesz w FAQ Rynku Społeczności.

 

Aby zweryfikować status swojego obywatelstwa oraz, jeśli to jest wymagane, zweryfikować swoje informacje podatnika, odpowiedz poniżej.

Podpowiem Ci: jak nie jesteś obywawtelem USA to kliknij drugą opcję.

Steam się zabezpiecza, bo handelek kwitnie na rynku :frowning:

Ale mam wypełniać to ?