Steam jak połączyć płatności PSC i portfel

Sprawa wygląda tak - chciałbym kupić grę The Talos Principle.bo jest na promocji za 9.99 Euro. W portfelu mam 20 Euro a na karcie PaySafeCard brakuje mi 2.50 zł aby doładować Steam za 5 Euro czyli mam około 4 Euro. I chciałbym teraz wykorzystać środki z PaySafeCard do końca czyli te 4 Euro a z portfela zapłacić brakującą resztę ale kiedy wybieram płatność PaySafeCard pisze mi, że mam za mało aby zapłacić i nie ma nigdzie przycisku aby dodać pieniądze z portfela Steam. Czy da się tak zrobić aby zapłacić resztę z PSC i dodać z portfela Steam’a ?

Nie da się. Całą kwotę musisz zapłacić jednym z dostępnych środków płatności.

Widać valve z gej-benem zadbało o utrudnienie swoim klientom życia no niestety temat do zamknięcia.

Nikt nie zadbał o żadne utrudnienie, tak po prostu działają systemy. W zwykłym, przydomowym sklepie też nie możesz za jeden towar zapłacić połowę kartą a połowę gotówką. Jeden towar=jedna forma płatności, gdyż jest to JEDNA transakcja i musi zostać jednorazowo opłacona. Nikt nie może sobie jej ot tak podzielić, sklep to nie twój kumpel, że płacisz mu za coś tak jak się ugadałeś, wszystko jest rejestrowane fiskalnie.