Steam Jakie gry?

Jakie da się zarejestrować gry na steamie?, prosze o odpowiedzi?, Czy wszystkie z ea games?

Dodane 28.09.2009 (Pn) 20:23

np. the sims 2, nfs-y, fify, crysisy, itp

Na steamie się rejestruje głównie gry Valve, czyli wszelkie Half Life, Left 4 Dead, ale ostatnio Warhammer 40k Dawn of War 2…nie wiem, nie jestem na bieżąco. A z ciekawości spytam: po co ci to? Chcesz być zależnym od serwerów Steam? Jak kiedyś padły na dłuższy czas i nie mogłem się zalogować, to o mało mnie szlag nie trafił. Ja na twoim miejscu bym był od tego jak najdalej to tylko możliwe.

wiesz na gg tez padają a mam a pytam sie z ciekawosci

Gier z EA generalnie nie rejestruje się na steamie, bo one mają swój DRM - chyba, że kupisz taką grę za pośrednictwem steama, to wtedy tylko przez niego będziesz mógł ją odpalić.

W programie Steam jest opcja dodaj gry spoza Steam, ale to daje tylko to, że można je uruchamiać z jednego miejsca i nie nabywajaone jakichs “szczególnych mocy”. Do Steam na pewno można dodaćź gry, które wymagajado uruchomienia zarejestrowania w Steam czyli Counter Strike, Half-Life 1 i 2, Team Fortress 1 i 2 i inne gry na enginie Source. Niektóre gry od EA można kupić w sklepiku Steam i poźniej je ściagnąć.

Własnie mi chodzi jakie prosze podac tytuły

Yyy, jakie masz takie sobie dodaj. :expressionless:

A w czym ty masz człowieku problem? Odpal sobie steama i sam poszukaj. Wszystkie gry, które tam znajdziesz możesz odpalić za jego pomocą, o ile kupisz je też za jego pomocą. Prawdę powiedziawszy mam wrażenie, że próbujesz oszukać system i użyć jednego z tych tzw. hacków, żeby Ci steam automatycznie przyznał gry na twoje konto za darmo. Ostrzegam, że to się źle skończy, zabanują Ci konto i tyle z tego będzie.

NIE, chce się dowiedziec jakie gry obsługuje steam!

Proszę bardzo: http://store.steampowered.com/