Steam - konto wyłaczone, o co chodzi?

Witam serdecznie, gram sobie w cod mw2 i w pewnym momencie zostaje odcięty od serwisu steam i gra mi się rozłącza. Poniżej zamieszczam komunikat, o co może chodzić, konto posiadam już w pół roku, pozdrawiam i czekam na odpowiedź, sugestie, to jest tymczasowe, czy stałe, miał ktoś już taki przypadek? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź! :?

PS: komunikat:

http://www.bankfotek.pl/view/873425

delikatnie powiem, o co chodzi? :expressionless:

Najlepiej to sprawdzić na stronie steam - jest tam wiele odpowiedzi:

https://support.steampowered.com/kb_art … -WFZC-5519

Poza tym na googalch znajdziesz też takie przypadki: http://www.google.pl/search?hl=pl&safe= … 1&aql=&oq=

a czy nielegalne jest to, że odkupiłem od innego gościa konto, jestem 3 właścicielem? Konto nigdy nie haxowane! Zawsze czysto, to jest szansa na odzyskanie tego konta? ? :slight_smile:

Nie jest to legalne. Z linku, który podał Eru wynika, że:

Swoją drogą ciekawe jak oni to sprawdzają, że konto zostało sprzedane/kupione.

No dobra, ale z jakiej paki, no toć przecież to jest niemożliwe! Żeby mi z tego powodu tylko konto zablokowali, już hu* z kasą ale chodzi mi o prestiż, jaki miałem nabity w cod mw2. ;/

miał ktoś taki przypadek? udało mu się odzyskać konto? Coś czytam i się dowiaduję, że po wysłaniu im cd-key’a odblokowywują konto. :smiley:

Najprostszy sposób na dowiedzenie się wszystkiego to napisanie do supportu Steam’a (tylko nie chwal się że konto odkupiłeś).

Jeśli masz zdjęcie kodu skan cokolwiek możesz do nich napisać i powinieneś odzyskać, jeśli masz co najwyżej kod kupiony na allegro bez skana to możesz pocałować przysłowiową klamkę. Poza tym jeśli ktoś podał na aukcjach dane jakie widnieją na koncie to nie ma problemu żeby któryś z pracowników w końcu je odnalazł i zrobił swoje :wink: Napisz list, odrazu zamieść kod jeśli posiadasz żeby uniknąć ew. drugiego emaila i czekania i czekaj :slight_smile:

może ktoś mi podać, jakiś link do kontaktu steam, bo jestem na tej stronie, że mogę napisać do steam, ale trzeba wybrać jakieś opcje a nie wiem gdzie znaleźć specyfikacje mojego problemu. I czy można do nich napisać po polsku? :> Odpowiedzą?

Piszesz wyłącznie po ENG - toć to amerykańska firma :stuck_out_tongue:

Tutaj masz jak pisać:

https://support.steampowered.com/kb_art … -QDFN-4366

albo po polsku:

http://www.cscenter.pl/baza_poradnikow_ … steam.html

Ale to dotyczy tylko konta skradzionego - niestety inaczej konta nie odzyskasz :stuck_out_tongue:

I właśnie z takiego powodu nie odkupuje się kont od kogoś :wink: