Steam ma kłopoty z łączeniem z serwerami Steam


(Rivnin) #1

Podczas logowania do steam wyskakuje mi okienko z takim komunikatem. Na innym komputerze mi działa. Puściłem ping -t pod 8.8.8.8 ale cały czas mam upłynął limit czasu żądania. reszta internetu działa (strona www steam też). Aplikaćja jest zainstalowana po raz pierwszy na tym komputerze i jest po aktualizacji. Reinstalacji próbowałem. Co jeszcze mogę zrobić aby uruchomić tego steama?


(lordjahu) #2

Jaki region masz ustawiony ?


(Semtex) #3

Zapora nnie blokuje? Miałem podobny przypadek kiedyś, zezwolenie na ruch w zaporze naprawiło problem, tam powinny być 3 wpisy Steam na “zezwól”.


(Rivnin) #4

Polska

 

Zapora nie blokuje, ale gdzieś czytałem że jak się loguje nowego klienta(zwłaszcza po aktualce) to często jest problem z połączeniem, bo serwer jest zawalony tak bardzo. Da się coś z tym zrobić?


(Jan0506) #5

Spróbuj usunąć plik ClientRegistry.blob w folderze Steam i uruchomić program ponownie. W moim przypadku zdarzało się, że to rozwiązywało problem.


(Compatriot) #6

Mam taki sam problem co kolega wyżej, czyli jak próbuję się zalogować to pisze mi > Steam ma kłopoty z łączeniem z serwerami Steam i wypróbowałem już wszystkie metody z ich strony POMOCY TECHNICZNEJ, ping 8.8.8.8 też zrobiłem i pisze mi że > Request timed out, cache też w WIERSZU POLECEŃ wyczyściłem i nic to nie dało cały czas pisze że Steam ma kłopoty… . Na laptopie działa normalnie, na ich stronie też działa normalnie, firewall’a wyłączałem i antywirusa nawet reinstalowałem raz, Zapora systemu Windows przepuszcza, tylko nie mogę się też zalogować na takie gry jak World Of Tanks, bo też mi pokazuje że błąd sieci, ale mam połączenie (połączenie przez kabel, a nawet kabel zmieniłem 2 razy). Prosił bym o pomoc. :confused: