Steam na 2 komputerach

Wiem że to pytanie pojawiało się już kiedyś. Pytam kolejny raz ponieważ chcę mieć pewność czy aby coś się w międzyczasie nie pozmieniało w regulaminach. Czy mogę mieć zainstalowanego klienta steam i gry na 2 komputerach ? I grać w gry ( :slight_smile: ) raz na jednym komputerze raz na drugim ? I nie chodzi mi tu o granie na dwóch komputerach jednocześnie. Kiedy jestem poza domem grałbym na laptopie a jak w domu to na stacjonarnym.

co prawda ja nie czytałem regulaminu steam więc na to się nie powołam ale na zdrowy rozum dlaczego miałbyś nie móc grać na dwóch komputerach? steam to nie windows że przypisuje się do danego sprzętu, to darmowy program który możesz używać gdzie tylko chcesz oczywiście jak sam mówisz na jednym komputerze naraz, wystarczy że jak masz włączony steam guard dajesz uwierzytelnienie i działasz. gdyby nie można było tak robić to steam dawno by upadł.

Można - sam tak mam od ponad 2 lat.

Można,Steam generuje kod weryfikacyjny przesyła na maila i każe ci go wpisać w okienko na nowym komputerze,po czym nowy komputer jest dodawany do bazy,jest to zabezpieczenie,jeśli ktoś by ci się włamał i na innym komputerze próbował używać twojego konta,przychodzi ci powiadomienie o zmianach i nowy kod,wszystko OK jeśli sam wprowadzałeś zmiany i możesz grać na innym PC z twoim kontem

Dzięki za wyjaśnienia.

Nie widzę problemu by raz grać na jednym a raz na drugim :slight_smile: - wystarczy się z jednego wylogować (steam) a na innym zalogować i tak w kółko :slight_smile:

A jak będzie potrzebował weryfikacji to zawsze wyśle na maila informację z kluczem autoryzacyjnym ^^