[STEAM]Nie ładuje się profil, sklep, społeczność

Witam :D.

Nie wiem czemu ale od jakiegoś czasu nie mogę wejść do sklep, profilu, społeczności na steamie. Mam tak od tygodnia lub dwóch. Wcześniej miałem problemy z odtwarzaniem filmów w społeczności tzn. gdy odpaliłem jakiś film to mi się społeczność odświeżała.

Miałem też problemy, żeby zainstalować SKILLA. Wieszał się sklep w steamie i odświeżanie nic nie dawało. Trzeba było wyłączyć główne okno steama, a i tak się nie dało zainstalować :(.

Wielokrotny Reinstal STEAMa nic nie daje ;(. Dodam, że ze steamem w przeglądarce(w chrumku) nie ma problemów. Użytkować z przeglądarki nie mogę, bo dla mnie jest to nie wygodne :(. Problemów z internetem też nie mam.

Do tego wszystkiego dodam, że mam Win7 Ultimate 64bit. Czasami przed zalogowaniem do steama wyskakiwał mi komunikat, żeby zainstalować jakiś tam komponent, żeby steam lepiej chodził na 64bit systemie. Jednak zawsze to olewałem :D. Teraz gdy chce to zainstalować(myślałem, że problemy ze teamem mogą być rozwiązane przez to) to bardzo rzadko wyskakuje, a jeśli wyskoczy to po kliknięciu instaluj nic się nie dzieje tylko przechodzi mi do logowania :(.

Proszę o szybką pomoc.

 

 

Sprawdź czy firewall nie blokuje Ci jakiś połączeń do serwerów Valve (lub np soft typu peerblock).

Kontaktowałeś się z pomocą steama i dlaczego nie? :stuck_out_tongue:

Firewall w AVG jest wyłączony :D. Zapora wyłączona. W zaporze też nie jest zablokowane.

Nie kontaktowałem się bo nie mam pojęcia jak. Wiecie może jak to zrobić???

 

Sprawdzałem na innym komputerze i steam mi działa bez problemów :|.

Nie mam pojęcia bladego o co chodzi :(.

Możliwe że masz wirusa.

Skanowałem z miech temu. Nie znalazło nic.

Ja syfu nie ściągam z neta, więc wirusa nie powinno być.

Tak, akurat w tym czasie to nic nowego że Steam się wiesza, nie działa itp. Mnóstwo ludzi w tym okresie ma problem. Na to już nic nie poradzisz, jak wiadomo support Valve jest fatalny

Niestety się z tobą zgadzam. Steam bardzo często się chrzani. Na pewno, nie ma żadnego rozwiązania??? Dodam(pisałem wcześniej), że steam na innych kompach normalnie działa. 

Myślałem o przeinstalowaniu systemu. W sumie i tak mam problemy z systemem, więc przeinstaluje :].

 

 

Wczoraj wreszcie przeinstalowałem Win7 :D. Trochę to potrwało, bo musiałem sporo plików ratować.

Po reinstalce zainstalowałem steama. 

Okazało się, że wszystko działa :D.

Jupiiiii :D. Wreszcie będę mógł normalnie korzystać z steama :D.

 

 

Temat do zamknięcia :D.