[STEAM] Nie mogę nie połączyć

Witam, mam problem ze steam, gdy klikłem na ikonkę steama i pisze:

Łączenie z Kontem Steam: ********

przez 20 min już się łączy co zrobić [restartowałem kompa 1 raz i nic ;(] proszę o pomoc. ;(

robiłeś aktualizacje ostatnio?

sproboj przeistalowac steama

w co grasz?

ostatnio aktualizajca była wykonana, ale to dawno chyba

a jak przeinstaluje steama to bd. musiał na nowo ściągać gry ?

gram w css’a (steam)

Ja wczoraj miałem dokładnie ten sam problem musisz z katalogu stema usunąć 2 pliki w moim przypadku było to w

I:\Valve

i są to pliki o nazwach

AppUpdateStats.blob i ClientRegistry.blob

i po uruchomieniu stema powinna rozpocząć się aktualizacja…

PS. u mnie to poskutkowało:)

Dzięki bananzo !!

Pomogło :smiley:

ej ja mam indentyczny problem od 2 dni. nie moge grac w cs source bo jak wlacam to jest caly czas laczenie z katem steam. Nie mam takich folderow jak w moim przypadku c: Valve

. gdzie mam te pliki usunac?

proszę o pomoc nie wytrzymam juz 3 dni bez csa xD

Dodane 27.06.2009 (So) 11:02

sorki znalazlem te pliki wpisujac w wyszukaj rozszezenie .blb dzieki pomoglo tez sie zaktualizowalo xD

Dodane 27.06.2009 (So) 11:48

ej sory ze tak duzo piszze ale znowu jest cos nie tak

usunalem te pliki i byla aktualizacja. doszlo do 3% a ptem po 30min worcilo do 0% i znowu sie uruchomilo trwa laczenie z steam i brak odpowiedzi

jak przywrocilem te pliki to bylo to samo co wczesniej. POmożcie co ja mam teraz zrobic? moze złożyć skarge do steam??

przed reistalacja steama robi sie backup’y gier steam chyba ze nie wlaczysz steama

ja gdy sa aktualizacje przewznie je anuluje do poki sie steam nie wlaczy :wink:

danielbyku jesli masz css na plycie to rob reistale jesli nie to proboj z tymi plikami jak nie pomoze do wloz plytke steama i daj napraw moze pomoze

nie mam plyty kupilem sam klucz steam i sciagnalem gre za pomoca steama. Ale jak usune steama i znowu zainstaluje to cs s sie usunie?? Patrzylem na support nie ma takiego tematu a nawet nie mozna do nich napisac. Po prostu nie chce znowu tego sciągać i pewnie strace staty na wszystkich servach co gralem.

ranku nie stracisz bo na serwerach steam jest przewaznie na steamID

jesli reistalujesz stema do tego samego folderu to pliki cs’a zostaja gra jest zaisalowana w systemie wiec powiina byc(nie gwartuje nie robilem tak nigdy)

sprobj reistali lepiej chyba sciaganc gre jeszcze raz niz w nia nie grac

na przyszlosc sie zabezpiecz i zrob backup’y gier

probowales te pliki usuwac?

a probowales stema instalowac na tego co masz i dac opcje napraw jesli jest

tak wlasnie robilem opcje napraw ale bylo to samo tez tyle czasu 3% a potem do 0% wrocilo. te pliki usuwalem kilka razy i bylo tak samo jak z repair. a czym mozna zrobic backup gry?

Dodane 29.06.2009 (Pn) 15:23

wiecie co zrobilem? ununalem steama (dla tych ktorzy tego nie robili usunięcie steam oznacza ze usuwasz i steam i wszystko co przez steam sciagales) czyli w moim przypadku cs s zostal usunięty. potem ze strony Steampowered.com sciagnalem nowego steama i zainstalowalem. Zaktualizowalo sie poprawnie % szly szybko a nie 0% przez 30 min. i teraz przygotowywuje sie do ściągnięcia cs s znowu :P. Nie wiem co wogole sie stalo ze nie moglem grac ale ogromny - dla steama za to ze nie mozna sie z nimi skontaktowac w języku polskim. - i jeszce raz -, musialem proglem roziwązać sam.

klikam na ikone cs i pisze mi poszukiwanie uaktywnień ger steam

Dodane 30.12.2009 (Śr) 16:04

pomocy !!