[STEAM] Nie mogę nie połączyć

(system) #1

Witam, mam problem ze steam, gdy klikłem na ikonkę steama i pisze:

Łączenie z Kontem Steam: ********

przez 20 min już się łączy co zrobić [restartowałem kompa 1 raz i nic ;(] proszę o pomoc. ;(

(Krzysiek503) #2

robiłeś aktualizacje ostatnio?

sproboj przeistalowac steama

w co grasz?

(system) #3

ostatnio aktualizajca była wykonana, ale to dawno chyba

a jak przeinstaluje steama to bd. musiał na nowo ściągać gry ?

gram w css'a (steam)

(Banan Pawel) #4

Ja wczoraj miałem dokładnie ten sam problem musisz z katalogu stema usunąć 2 pliki w moim przypadku było to w

I:\Valve

i są to pliki o nazwach

AppUpdateStats.blob i ClientRegistry.blob

i po uruchomieniu stema powinna rozpocząć się aktualizacja..

PS. u mnie to poskutkowało:)

(system) #5

Dzięki bananzo !!

Pomogło :smiley:

(A106) #6

ej ja mam indentyczny problem od 2 dni. nie moge grac w cs source bo jak wlacam to jest caly czas laczenie z katem steam. Nie mam takich folderow jak w moim przypadku c: Valve

. gdzie mam te pliki usunac?

proszę o pomoc nie wytrzymam juz 3 dni bez csa xD

-- Dodane 27.06.2009 (So) 11:02 --

sorki znalazlem te pliki wpisujac w wyszukaj rozszezenie .blb dzieki pomoglo tez sie zaktualizowalo xD

-- Dodane 27.06.2009 (So) 11:48 --

ej sory ze tak duzo piszze ale znowu jest cos nie tak

usunalem te pliki i byla aktualizacja. doszlo do 3% a ptem po 30min worcilo do 0% i znowu sie uruchomilo trwa laczenie z steam i brak odpowiedzi

jak przywrocilem te pliki to bylo to samo co wczesniej. POmożcie co ja mam teraz zrobic? moze złożyć skarge do steam??

(Krzysiek503) #7

przed reistalacja steama robi sie backup'y gier steam chyba ze nie wlaczysz steama

ja gdy sa aktualizacje przewznie je anuluje do poki sie steam nie wlaczy :wink:

danielbyku jesli masz css na plycie to rob reistale jesli nie to proboj z tymi plikami jak nie pomoze do wloz plytke steama i daj napraw moze pomoze

(A106) #8

nie mam plyty kupilem sam klucz steam i sciagnalem gre za pomoca steama. Ale jak usune steama i znowu zainstaluje to cs s sie usunie?? Patrzylem na support nie ma takiego tematu a nawet nie mozna do nich napisac. Po prostu nie chce znowu tego sciągać i pewnie strace staty na wszystkich servach co gralem.

(Krzysiek503) #9

ranku nie stracisz bo na serwerach steam jest przewaznie na steamID

jesli reistalujesz stema do tego samego folderu to pliki cs'a zostaja gra jest zaisalowana w systemie wiec powiina byc(nie gwartuje nie robilem tak nigdy)

sprobj reistali lepiej chyba sciaganc gre jeszcze raz niz w nia nie grac

na przyszlosc sie zabezpiecz i zrob backup'y gier

probowales te pliki usuwac?

a probowales stema instalowac na tego co masz i dac opcje napraw jesli jest

(A106) #10

tak wlasnie robilem opcje napraw ale bylo to samo tez tyle czasu 3% a potem do 0% wrocilo. te pliki usuwalem kilka razy i bylo tak samo jak z repair. a czym mozna zrobic backup gry?

-- Dodane 29.06.2009 (Pn) 15:23 --

wiecie co zrobilem? ununalem steama (dla tych ktorzy tego nie robili usunięcie steam oznacza ze usuwasz i steam i wszystko co przez steam sciagales) czyli w moim przypadku cs s zostal usunięty. potem ze strony Steampowered.com sciagnalem nowego steama i zainstalowalem. Zaktualizowalo sie poprawnie % szly szybko a nie 0% przez 30 min. i teraz przygotowywuje sie do ściągnięcia cs s znowu :P. Nie wiem co wogole sie stalo ze nie moglem grac ale ogromny - dla steama za to ze nie mozna sie z nimi skontaktowac w języku polskim. - i jeszce raz -, musialem proglem roziwązać sam.

(Salleron) #11

klikam na ikone cs i pisze mi poszukiwanie uaktywnień ger steam

-- Dodane 30.12.2009 (Śr) 16:04 --

pomocy !!