Steam nie uruchamia sie

Mam problem wczoraj kupiłem cs 16 odpalam steam a tu nic mi nie wyskakuje ale w procesach widnieje o co chodzi?

Może po prostu poczekaj kilka minut.

Jeśli nadal się nie uruchamia to zamknij proces i uruchom jeszcze raz.

Jeśli znów nic to przeinstaluj program.

Pozdrawiam

zamykałem i czekałem przeinstalowywałem 2 razy i nic

Złączono Posta : 01.04.2007 (Nie) 10:41

i co nikt nic nie wie???

Jeśli po uruchomieniu Windows ikonka Steam nie będzie widoczna na pasku zadań (mimo, że w uruchomionych procesach będzie widoczna), należy usunąć AppUpdateStats.blob oraz ClientRegistry.blob z katalogu “Steam” i zrestartować komputer. Podczas ponownego uruchamiania systemu pobierze się aktualizacja do “Steam”. Następnie w opcjach uruchamianych procesów przy starcie systemu (wpisz msconfig w okienku Start->uruchom, aby je zobaczyć) odznacz na liście (aby się nie uruchamiał) program “Steam.exe” i zrestartuj komputer ponownie. Teraz za każdym razem jak chcesz pograć w grę wykorzystującą “Steam”, po uruchomienu się systemu i wszystkich programów na pasku zadań uruchom “Steam” z ikony jego programu i Wszystko będzie działać.

Powyższa solucja mojego autorstwa rozwiązała problem z uruchamianiem gry Warhammer 40000 Dawn of War II. Nad rozwiązaniem problemu siedziałem dwa tygodnie. Trochę to smutne, że nawet na stronie supportu Steam nie było rozwiązania (usuwanie samych plików AppUpdateStats.blob oraz ClientRegistry.blob nie pomagało).

Pozdrawiam i mam nadzieję, że komuś to jeszcze pomoże.

Azzorek