Steam - odzyskanie konta

(na początku chciałem powiedzieć że nie wiem czy to dobry wątek ale ten wydawał mi się najlepszy, jak zły to przepraszam i proszę o przeniesienie go w odpowiedni wątek)

Chciałbym odzyskać swoje konto steam na którym mam 2 gry. Cs’a i Mount Blade Warband. Nie używałem mojego konta dobre 3lata i te konto miałem założone na stary email do którego już nie mam dostępu. Kiedy próbowałem się zalogować na moje konto steam wyskoczyło mi żeby podać kod który wysłali do mnie na emaila a ja nie mogę sprawdzić tego kodu ponieważ nie mogę się zalogować na ten email. Czy konto już jest w dupe? Mam oryginalne gry wraz z cd-keyami. Na innych forach czytałem że oni pisali do steama i udało się im odzyskać ale ja nie wiem jak do nich napisać ani nie wiem jak tam wejść (steama mało używam i to dla mnie jest ciemna magia) prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu jak najszybciej bo kiedy chcę zainstalować grę i wpisuje swój klucz seryjny to wyskakuje mi że już ten kod jest zajęty na innym koncie :frowning:

Pozdrawiam.

Otwierasz nowe konto tu: https://support.steampowered.com/newticket.php (wymagane, nie da się zalogować przez dane steam) i kontaktujesz się z nimi, zalecam Angielski :wink:

a jest polski punkt pomocy?

Zawsze możesz użyć tłumacza google jednak nie zalecam budowania w nim pełnych zdań…

Odzyskałem konto :slight_smile: pisali do mnie po polsku więc było spoko. Poszło dobrze, w drugiej wiadomości dostałem info do konta. Temat można zamykać. Dzięki za pomoc :slight_smile: