Steam - problem z aktualizacją

(Dudek95) #1

Witam, mam problem: kiedy odpalam steama, ściągają się aktualizacje dochodzi do 26% i wyskakuje błąd ... http://img292.imageshack.us/img292/358/bladxq1.png

Wie ktoś jak to rozwiązać? :]

(Kati4) #2

Hmm no nie wiem ale czy ściągałeś steama ze strony? wtedy może blokować go anty virus :stuck_out_tongue: a jeśli nie powyłanczaj wszystkie programy jakie masz na kompie.. A jeśli to nie pomoże to spróbój wejść w Mój Komputer Panel sterowania

i ,,Zapora Systemu Windows,, i wyjątki i znajdź steam hmm ale myślę że poprostu nie ma jakiegoś pliku skoro pisze ,,Failed,,

(Dudek95) #3

a na kij miałbym ściągać steama ze strony jak mam od razu z grą ? :slight_smile: antivir tego nie blokuje, Zapore mam wyłączoną ;]

Ściągnąłem steama ze strony ale guzik to daje.

(Yanek1982) #4

Skasuj plik "clientregistry.blob" z katalogu Steam. Następnie znowu uruchom "ten pożeracz wolnego czasu" i poczekaj, aż się zaktualizuje. Powinno pomóc.

(Dudek95) #5

Nic to nie daje ;]

Wizz hm... może ty zapodasz swojego steama? pamiętam, że już kiedyś był taki problem...

(Kola1214) #6

Może wydać to się śmieszne ale mi kiedyś na ten problem pomogła zmiana skina Steama na Flat - Ice :slight_smile: