Steam - problem z czasem spędzonym w grze

Witam, dzisiaj spotkałem sie z dość nietypowym problemem jakim jest czas spędzony w grze.Chodzi o to że np. na moim profilu steam po 30 minutach pokazuje 0,0 godz. w grze a jak wyłącze gre i odświeże mój profil to nagle 0,5 godz. wydaje mi sie że jest to spowodowane używaniem Idle Mastera.

Nie wiem co zrobić nie próbowałem jeszcze dosłownie nic nawet reinstallu steama

To jest jakiś szczególny problem? Wydaje mi się, że to po prostu taktyka aby oszczędzić bandwidth i wysłać ile grałeś po wyłączeniu gry. Albo zapomniałeś że raz załadowana strona się nie zmienia tak jak serwer jej nakazuje. Profil na Steam (z widoku przeglądarki wbudowanej) to nic innego jak strona na serwerach Steama, która jest generowana dynamicznie. Odświeżyć, tzn. jak w przeglądarce?

To znaczy ja jestem straszny panikarz więc gdy mam jakieś problemy ze steamem (w większości spowodowane przeze mnie) to panikuje że w końcu przez te błędy dostane bana na moje konto na którym mam 161 gier

W sumie to nie wiem czy to można nazwać problemem… czy po prostu samym bugiem z czasem

 

Tak, prawy przycisk myszy w kliencie steam i odśwież

 

W dodatku tak samo jest z achievmentami. Dostaje je po wyłączeniu gry i ten czas to sie nabija  później 

Tak jak by wszystko było opóźnione

Dopiero po odświeżeniu strony?

 

Strony profilu NIE SĄ generowane przez klienta Steam.

 

Blokadę konta możesz dostać za idle mastera.

Autor aplikacji jak i również ,Łowcy Gier" zapewniają, że nie ma za to bana gdyż nie kopiujemy tych kart ani nie przyspieszamy czasu tylko po prostu nam nabija godziny 

Tylko jednak w przeciwieństwie do reszty graczy możesz mieć PC 24/7 który by nabijał ci czas w grze i pozwalał na zdobycie kart bez rozgrywki. Lenistwo nie jest i nie powinno być nagradzane.

Ehhh… podsumowując mam rozumieć że…dostane bana za niedługo ?

A tak wgl. to skąd to wziąłeś ?

Fora Steam - zresztą, można się łatwo domyśleć.

 

Jeśli ktoś zauważy, to masz prawo się obawiać.

Ahhh to chyba nie musze sie bać ;>

Rozumiem że używanie Steam Achievment Manager że masz 0,1 godz w grze i nagle wszystkie achievementy

Ale czas w grach to chyba nikt nic nie zauwazy podejrzanego

Tylko, że idle master może pozwolić ci na naliczanie kilku w tym samym czasie lub zdobywanie kart - znajomy lub serwisant Steama - przechlapane.

A tak wgl. to dziwne bo przed wyjściem na dwór w ciągu ostatnich 2 tygodnii miałem 170.8 godz. a teraz po powrocie 170.0 

Dobra czas w grze już jest normalny nie dopiero po resecie tylko czas w ciagu ostatnich 2 tygodnii lekko wariuje tak jak by wszystko po kolei dochodzi do normy

 

Osiągnięcia w grach są przypisywane do konta Steam w zależności od tego jak autorzy gry je przygotowali.  Pierwszą z opcji jest przyznawanie achievement’ów na bieżąco po ich osiągnięciu, natomiast drugą, bardzo częstą opcją jest przypisywanie osiągnięć dopiero po zakończeniu rozgrywki. Wtedy sprawdzane jest co dany użytkownik osiągnął podczas ostatniej rozgrywki i na podstawie tych statystyk uzupełniane są osiągnięcia z danej gry.