Steam: Przeniesienie na inny dysk - problem


(Sebagen) #1

cześć mam pewien problem/pytanie dotyczące steama.Czy jak mam steama zainstalowanego na dysku C: a tam mam mało miejsca i chciałbym przenieść steam z dysku C: na dysk E: to mi się usuną gry? bo mam orange box zainstalowanego i czy nie usuną sie z niego gry?.jescze takie pytanie jak bym przeinstalował steama to jak bym się zalogował na moje konto to by gry były nasteamie do zainstalowania te co kupiłem i aktywowałem z orange box'a? prosze o szybką odpowiedż pliss;)


(Magik) #2

Temat utworzony z podpinki.

Nie podpinamy się pod cudze wątki.


(system) #3

Nie, bo gry są ściągnięte do folderu steama i on sam sobie je znajdzie jak przeniesiesz folder(czytaj: będziesz miał je na liście gier steam). Z ewentualnymi skrótami na pulpicie i w menu start mogą być problemy, ale to co za problem utworzyć nowe?


(Sebagen) #4

Przepraszam jestem tu nowy, ale mam jeszcze jedno pytanie czy jak usunę steama z dysku C: z grami zainstalowanymi z orange box'a to jak zainstaluje steama na dyske E: i zaloguje sie na swoje konto czy te gry będą dostępne do zainstalowania :?


(system) #5

Tak, ale będziesz musiał je ściągnąć na nowo. Chyba, że przekopiujesz folder steama, co wg mnie jest lepszym rozwiązaniem.


(Sebagen) #6

o dzięki o to mi chodziło Respect Dla Ciebie =D>

-- Dodane 19.01.2010 (Wt) 19:07 --

ale teraz jak przeniosłem folder steam to moge usunać ten z dysku c:?


(system) #7

Jak wszystkie pliki skopiowałeś to możesz usunąć.


(Skaffim) #8

Ja tylko zapytam o jeszcze jedno-w którym miejscu Steam trzyma savy do gier?


(Marcel Garbarczyk) #9

Znalazłem lepszy sposób:

http://tinyprograms.org/przenoszenie-ka ... inny-dysk/


(Ramirez1) #10

W różnych miejscach są save'y do gier które mamy w Steam np. save z Modern Warfare 2 znajdziesz w C:\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players\save nastepna lokalizacja to C:\Users\TwojaNazwaUżyszkodnika\Documents\My Games oraz C:\Users\TwojaNazwaUżyszkodnika\Documents