Steam pytania techniczne na temat instalacji i obsługi

Witam serdecznie! Sytuacja rysuje się następująco. Chce sobie zainstalować grę ze steama lecz pokazuję mi, że mam za mało miejsca na dysku. Czy mogę wskazać inna ścieżkę dla steama gdzie miałby zainstalować tą grę, na innej partycji ? Czy w takim wypadku jedynym rozwiązaniem jest usuniecie obecnie zainstalowanych gier i steama i zainstalowanie go na innej partycji gdzie jest więcej miejsca? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!

PS: Jeżeli to jest 1 rozwiązanie to b.problematyczne na pewno. :cry:

Wg mnie nie istnieje możliwość zainstalowania na innym dysku. Ale ja zrobiłbym tak, że cały folder steam, bez odinstalowywania przeniósł na inny dysk, gdzie jest więcej miejsca. I będzie git.

Jest jakakolwiek szansa, że to będzie działać? Wydaje mi się, że to nie ma racji bytu, nie będzie działać. Steam może się odpali ale gra odpali się co najwyżej do menu. :shock:

Jakieś inne propozycję?

To zrób kopie zapasowe tych gier i zainstaluj steama na innym dysku a potem z tych kopii zapasowych gry.

Jak nie ma jak jest :slight_smile: . Ja tez miałem problemy odnośnie miejsca na dysku.Zrobiłem tak skopiowałem sobie na drugą partycję folder steamapps.Odinstalowałem Steam wskazałem, ścieżkę instalacji na tą partycje, zainstalowałem wrzuciłem folder steamapps do folderu Steam i po problemie.A tak po za tym to całkiem nie dawno, było o przenosinach Steama na inną partycje/dysk.

ramirez1 ale co było na temat przenoszenia steama na inna partycje, zdublowałem temat? :smiley: