Steam się blokuje?

Od razu mowie że nie wiem czy dobry dział.

Witam.Mam problem a Steam, mam zainstalowana tylko jedną gre : cs 1.6. I problem tkwi w tym że po włączeniu gry nie działa skrót TAB+Shift(próbowałem zmienic na inna ale też nie działa). i Steam sie całkowicie zacina nie mogę uruchomić itp. nawet po najechaniu kursorem ja ikonkę nic nie pisze, dopieru po zakończenu całego procesu w managerze zadań Steam się wyłącza i mogę go ponownie uruchomić lacz po ponownym uruchomieniu gry znowu dzieje sie to samo. I jeszcze jedno czasami sie zacina tylko tak że nie mogę uruchomic TAB+Shift i nie wyswietla mi wiadomości podczas gry, ale jak zminimalizuje gre to steam działa poprawnie. Robiłem reinstalki kilka razy i nic, nawet zrobiłem format całego dysku i dalej to samo :confused: Może problem tkwi i Steam’ie ?

Mr.Kuhasz , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Przyłączam się do pytania.

Zacznijmy od błahostki, uruchom steam w trybie administratora. Jak to nie pomoże, to wklej logi z folderu Steam (bodajże GameOverlayUI.exe.txt oraz GameOverlayRenderer.txt ). Wyprzedzając logi zalecam jeszcze dwie czynności: