Steam - ustawianie katalogu z grami

Witam!

Ściągnąłem steama. Kupiłem keya do Cs 1.6. Wszystko pięknie chodzi, tylko jest jeden problem. Mam 2 partycje. C, na pliki systemowe i programy, a D na gry i zdjęcia. Da rade zrobić tak, aby steam gry instalował na D, a sam był zainstalowany na C? Jeśli nie, to zainstaluje steama na D. (bo na D mam 110GB, a na C tylko 39GB)

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Nie można zmienić folderu z grami w Steamie, proponuje instalować go na partycji z grami.

Raczej się nie da. Skoro jednaj ściągnąłeś już grę i nie chcesz ściągać jej po raz drugi możesz zrobić kopię na dysk lub pendrive z menu lub klikając prawym przyciskiem na grze lub programie w Steamie i potem odtworzyć z kopii już na innej, nowej partycji po oczywistym wcześniejszym zainstalowaniu Steama na tej nowej partycji.

Gry są ściągane tam gdzie jest zainstalowany steam i tyle w tym temacie :stuck_out_tongue:

Wytnij folder Steama i wgraj na dysk D. Potem zainstaluj ponownie Steama w tej lokalizacji (na dysku D, tam gdzie przekopiowałeś folder). Wszystko działa pięknie i nie stracisz żadnej gry :slight_smile: Ja tak zrobiłem jak u mnie folder ze Steamem zajmował prawie 40GB z poinstalowanymi wszystkimi grami z Valve Complete Pack

Miałem tylko Cs 1.6 (ok. 350mb) a moje łącze to 4Mb/s, więc usunę steama i zainstaluję go od nowa normalnie :slight_smile:

Pozdrawiam i dziękuję