Steam w czasie logowania zawsze prosi o hasło

Witam!

Mam taki problem że za każdym razem od jakiegoś czasu gdy wchodzę na komputer i odpalam steama to mimo to że zawsze zaznaczam żeby podczas logowania mnie zapamiętał to i tak musze zawsze wpisywać hasło i już wiem dlaczego…gdy otwiera się okienko logowania to piszę komunikat że to konto jest teraz używane na innym komputerze chociaż nie mam na żadnym innym komputerze steama. Myślę że to trochę dziwne bo gdyby ktoś chciał mi zhackować konto to raczej zmienił by hasło i email a tutaj nic! Zawsze loguje się normalnie tylko że z tym komunikatem. Myślę że ktoś włamał mi sie na konto i czerpie z tego jakieś korzyści ale nie potrzeba mu tego konta na wyłączność i raczej nie do grania. Mogę dodać że czasem jak gram w Call of Duty: Black Ops 2 - Multiplayer to wywala mnie z serwera i w grze pokazuje się komunikat że inny użytkownik zalogował się na to samo steam ID. Nie wiem co o tym myśleć nigdy nie dawałem nikomu hasła ani maila. Ale czego hackerzy dziś nie zrobią. Moje pytanie brzmi tak: Czy da się jakoś zablokować ip tamtego gościa? Albo czy chociaż jakoś usunąć ten błąd (jeżeli to błąd)? Dodam jeszcze że nigdy nie wchodziłem w żadne linki i nie ściągałem nic związanego ze steam. Za pomoc z góry dzięki!

Skoro tak się dzieje to dla spokojności zmień hasło na inne i będzie cool , a ten drugi jeżeli taki jest już się nie zaloguje !

Myślisz że o tym nie pomyślałem :slight_smile: Zmieniałem hasło dwa razy więc myślę że ma on jakiegoś linka albo po prostu coś przez co wchodzi na konto nie zależnie od wpisania nicku i hasła. Może spróbuje napisać do Steama ale wątpię czy zajmą się taką sprawą.

Też tak kiedyś miałem i mimo chyba wszystkich prób wciąż nie dało się zapisać. Dopiero reinstalacja steam pomogła :wink: