SteelSeries QcK - mysz pod podkładkę

Witam,

posiadam mysz Microsoft/Razer Habu i kupiłem szmacianą podkładkę SteelSeries QcK (Medal of Honor). Jest to myszka laserowa i nie współpracuje dobrze ze szmacianą podkładkę, ale na szczęście myszka i tak jest do wymiany, więc mam pytanie - jaką myszkę kupić pod podkładkę szmacianą? Ma to być w takim razie optyczna, czy to zależy od modelu laserowej (sensor)?

Witam.

Podaj w jakiej kwocie ma być to myszka,tak + -10zł. Chyba że chcesz poszukać w internecie to wpisz apodemus perfectus.Znajdziesz tam polecane myszki,ceny itd.

100 zł, tzn. 90-110.

praktycznie to każda myszka działa na podkładce szmacianej i w twoim wypadku to na 90% nie jest wina myszki że źle działa tylko wina podkładki ale nie dlatego że szmacianna tylko dlatego żema obrazek, większość myszek a głównie laserowe po prostu źle działają na kolorowych podkładkach dlatego zalecane jest używanie jednokolorowych podkładek. wydasz kase na myszke a problem może nadal pozostać.

Sprawdzałem na blacie biurka, ale w sumie to dużo nie pomogło, na podkładce kursor płynniej działa, na blacie bardziej “rwisto”, ale wciąż się zacina, przetestuję jeszcze na innej myszce blat/podkładka.

Dodane 18.02.2012 (So) 13:07

Z innymi nie ma takiego problemu, nawet z bezprzewodowym Logitech’em za 50 zł, więc to raczej od myszki zależy.