Sterki do karty dżwiękowej

gdzie moge znaleść sterki do starej karty dżwiekowej(zintergrowanej) podajcie mi stronki albo linki do tych ster.

a może tak podasz jakieś bliższe informacje na ten temat ??

wróżkami nie jesteśmy :stuck_out_tongue:

np co mam napisac

hm…

np. jaką masz płytę główną

co to za karta - takie tam info na ten temat :slight_smile:

Napisz choć jaką masz Płytę główną . :lol:

nie pamietam dajcie mi stronki gdzie sa dam sterki

kapsiu…! i dostaniesz kilka tysięcy wyników - znajdź książkę od płyty głównej i tam będzie napisane co to za model :!:

inaczej - co ci się dzieje z tym dźwiękiem - nie ma go czy co

jeśli chcesz otrzymać pomoc, zacznij współpracować :slight_smile:

lub użyj tego

http://www.amnezja.org/modules.php?name … e&sid=3669

no coments :x :x :x

Zainstaluj to:

AIDA32 - Enterprise System Information 3.93

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=410&t=47

i podaj nam stosowne dane :roll:

ja na tym kompie nic nie robie nie ma tam winka a chce tam zainstalować winka a nie mam na plytce sterkow do karty dżwiękowej

no to zainstaluj windowsa i sam ci wykryje stery - a jeśli nie - to poprosi o płytę cd od płyty głównej

jeśli masz zintegrowaną muzę z płytą, to stery do niej znajdują się na płycie CD

Albo Everest,aby co pomóc potrzeba więcej danych,jaka to karta,jakiego producenta,zintegrowana na płycie,czy nie,itd,karty dżwiękowe są różnych producentów i są to różne układy ac97 - często zintegrowana po Aureal Vortex,Vibra 16,Emu 101k - Sb Live,można też wtedy często podac stronę producenta,skąd można ściągnac najnowsze sterowniki,albo można też Panel Sterowania>System>Sprzęt>Menager Urządzeń>Karty Dżwiękowe i tam będzie nazwa twojej karty,jeśli jest to Ac97 Audio Codec,to sterowniki są pewnie na dołączonej płytce od płyty głównej,jeśli nie to pozostaje ściągnięcie ze strony producenta :slight_smile:

Lub poszukaj książkę do płyty głównej i odczytaj jej typ lub typ układu dzwiękowego.

Lub przeczytaj bezpośrednio z płyty lub spisz dokładnie oznaczenia i numery wszystkich chipów na płycie głównej i będziemy wiedzieć.