Sterowanie w GTA 4 - samochód

Witam :stuck_out_tongue:

Czy jest taka możliwość, żeby w GTA 4 można było sterować samochodami nie za pomocą WSAD tylko strzałkami?

Wejdz w Options -> Controls -> Custom mapping i tam ustaw sobie!

Jest problem z tym… Zmieniam już sobie, naciskam ESC i nie zapisuje :confused: Jak tam zapisać ustawienia przycisków?

zmienione ustawienia akceptuje się klawiszem “space” :wink:

W tym przypadku SPACE to Restore Defaults. :?

Spróbuj może zapisać klawiszem Enter?

Witam, mam problem w gta 4 z samochodem infernusem dostaje się go od takiego pedała i zapisałem go ale raz w misji nie pojawił mi sie po filmiku. Gdzie można spotkać infernusa??? pojawiały mi się infernusy na ulicy tylkogdy sam nim jechałem (albo chociaż go miałem na parkingu). jeden gość na innym forum napisał że jest sklep z infernusami( http://xboxm.pl/index.php?showtopic=770 … entry71488 ) taki jak z turismo ale nie moge go znaleźć. jak by ktoś to znalazł to prosze o zrobienie screena

z góry dziękuje

nie ma sklepu z infernusami.

jest jedynie z turismo[no i nrg 900] i z tym sklepem mu sie pomylilo

jeśli chcesz mieć infernusa to wejdz w phonebook wejdź do Bruca i daj tam race, moze być tak, że znajdziesz na ulicy albo dopiero przy starcie, jeżeli znajdziesz go przy starcie to zabij tego kolesie/owe i wejdź do samochodu i ciesz się jazdą i nie ma takiego salonu z infernusami tylko są z turismo koło perseusa niedaleko domu w drugim mieście niedaleko wybrzeża :smiley:

dzięki! zadziałało, dobrze że jeszcze mam wyścigi u bucie’go bo już kończe

Hey mam pytanie jak sie steruje sygnałami w samochodzie policyjnym bo po naciśnięciu shift włancza sie syrena a na filmikach na youtube.pl są trzy sygnały.

może mi ktoś powiedzieć jak ich włanczać??