Sterowanie w GTA SA

Witam :slight_smile: Może dla wielu z Was te pytanie jest banalne, ale za nic nie umiem ustawic sterowanie myszką. Tzn, że jak ciągne myszke do siebie to kamera idzie w górę a chciałbym na odwrót. I jeszcze jedno ;] Jak ustawic strzelanie i bicie na lewym przycisku myszki? :wink:

Pozdrawiam :slight_smile:

Options -> Cotroller Setup -> Mouse settings -> Invert mouse daj OFF. Jakoś tak :mrgreen:

Tzn. że jak? Przecież standardowo jest ustawione na LPM więc co tu zmieniać?

Ja mam na lewym Alt :?

zobacz w ustawieniach gracza w myszce

To usuń gta_sa.set z user files i będzie standardowo :stuck_out_tongue:

Ford już jest wszytsko ok. A nie wiesz może jak z maxymalnych mięśni zrobic troche mniejsze?

Zostaw gre afk na trzy godziny i będzie git.

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 19:37

Albo ściągnij trainera pizzadoxa i sobie zmniejsz, nie doda Ci to używania kodów.

jeszcze możesz jeździć sobie na rowerq albo idź popływac

I zmienijszą mi się muły? ;]

A mam jeszcze takie jedno pytanie :slight_smile: Ile musze miec tego paska ciała? Bo nigdy nie wiem :expressionless: Prosze o odp.

Pozdrawiam :slight_smile:

jak ja pojechałem z LS do SF rowerkiem to mi sie zmniejszyly chyba o 1/3

zalezy co miałeś na myśli, chcesz zrobić żeby całkiem spadły mięsnie ??

wyjdź z domu CJ i idź do wody masz ocean za stadionem wypłyń sobie gdzies tam i pływaj i ci będzie się zmniejszac

a jak ci sie nie chce tego robić to ściagnij sobie z neta GTA SA Control Center zainstaluj go i po wczytaniu save’a włacz go i gdzieś tam masz pasek z muskułami przesuń ten pasek na lewo i twój CJ już nie będzie napakowany :wink: i po problemie też tam masz wiele innych funkcji, jest to program ułatwiający ci przejść grę bez kdów na 100%

Ile musze miec tego paska “ciało”? Bo nigdy nie wiem :expressionless: Prosze o odp.

Chodzi Ci o pasek “fat”? Tak troche ok. 0,5cm :lol:

Dokładnie.

A najlepiej jak mocno byc napakowanym? - ( Może troche głupie pytanie :stuck_out_tongue: )

lol zeczywiscie glupie

zalezy to wszystko od ciebie ja tam mam wszystko na maxa, oprocz zeby nie byl grubasem :wink: z tym bedziesz sie musial bawic jak bedziesz dziewczyny poznawal, bo kazda dziewczyna ma swoj gust i musisz jej sie podobac