Sterowni Nvidia nie chce się zainstalować

Witam. W Asusie N61 VG mam kartę Nvidia Ge Force GT 220 M i sterownik do niej 8.17.12 5932.

Od bardzo dawna używam Driver Maxa do aktualizacji sterowników. Dzisiaj znalazł nowy sterownik do karty graficznej 8.17.12 6063.

Pobrał i zaczął instalować. Pod konie instalacji zgasły obydwa ekrany ( używam dodatkowego monitora, jako ekran główny )

, pulpit i pasek zadań wyświetlił się na monitorze laptopa a ekran dodatkowy nadal był wygaszony i zniknął z panelu karty graficznej oraz z apletu ekran w panelu sterowania.

Na stronie Nvidia, znalazłem sterownik jeszcz starszy.

Proszę o wsparcie: jak i czy zainstalować ten sterownik. A może z Driver Maxem jest coś nie tak?

Dziwna sprawa na stronce Nvidii dostępne stery to 258.96 …Są jakieś ślady po folderze który ściągnął Driver Max np w C:\NVIDIA\DisplayDriver < jaki numer ?

Ja bym nie instalował ,nie ma tego sterownika zdaję się na stronie Nvidii.

być może jest to sterownik nie od tej karty lub coś z nim jest nie tak i dlatego tak wyszło! zainstaluj starszy i zobacz co będzie,jeśli zadziała na starszym to z nowym jest coś nie tak,pozdrawiam

Producent Twojego notebooka (OEM) udostępnia za pośrednictwem swojego serwisu WWW dedykowane mu certyfikowane sterowniki.Proponuję wejść na stronę producenta i pobrać sterowniki do karty graficznej. Należy również odinstalować sterowniki - wersja 8.17.12 6063. - a następnie przeczyścić rejestr systemowy CCleanerem ,który usunie Ci wadliwe wpisy . Możesz użyć także Revo Uninstaller - http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninst … 12741.html - i odinstalować wadliwe sterowniki w trybie zaawansowanym.

P.S - a sterowników do swojej grafiki szukaj tutaj

Witam. Dziękuję za zaangażowanie. Sprawę wyjaśniłem. Otóż Driver Max wskazał sterownik w wersji Beta. Na stronie Nvidia znalazłem sterownik z WHQL, ale ponieważ ten, który mam zainstalowany jest nowszy i działa poprawnie to przy nim pozostanę.

Ten kłopotliwy sterownik w wersji Beta nie pozostawił żadnych śladów.

Wszystko wróciło do normy po wyczyszczeniu i przywróceniu systemu. Pozdrawiam