Sterownik AMD AGP 13.1 i starsze nie działa. Windows 8.1

(Dawid1670) #1

Karta graficzna: Radeon 2600 Pro AGP

System Windows 8.1 9600

Sterownik 13.1 i starsze działały na windowsie 7. Próba instalacji przez menadżer urządzeń też nie odnosi skutku, czy da się to jakos zainstalowac na windowsie 8.1???

(JNJN) #2

Spróbuj instalować ster do karty z Windows 7 32/64, jako administrator i w trybie zgodności z Windows 7.

(Dawid1670) #3

niestety też nie pomogło:) Jakies inne pomysły:)

(JNJN) #4

Za stary sprzęt (brak wsparcia), za nowy system.

I tak się zastanawiam, jaki sens jest wgrywać taki system do starego kompa?

Szukaj w necie.

(Dawid1670) #5

Szukałem i nic:) myslalem ze skoro nowy sterownik 13.1 ma wsparcie dla 8.0 to na 8.1 tez bedzie dzialał:slight_smile:

(JNJN) #6

http://support.amd.com/en-us/kb-article ... otfix.aspx

Nie ma wsparcia dla tych kart i systemu 8, jest tylko do 7, wersja ostatnia 12.6 .

(Dawid1670) #7

nie zgodze sie, gdyż kiedys pokazał sie post w aktualnosciach na stronie amd, z ktorego sciagłem swój ostatni wspierany dla mojej karty graficznej sterownik 13.1. Teraz tego postu nie ma i nie moge go znalesc ale był!

(JNJN) #8

Są stery do tej karty 13.1 dla Windows 8, ale na PCIE, Ty masz kartę na AGP i masz oficjalne info 12.6. Spróbuj tych w trybie zgodności z Windows 7.

(Dawid1670) #9

To też nic nie dało:) Jestem pewny ze miałem z lipca 2012 roku sterownik do mojej karty i to był 13.1. poza tym jeszcze jakies 2 miesiace temu go instalowałem na windowsie 7:) a teraz po prostu sie nie da.

-- Dodane 11.11.2013 (Pn) 18:15 --

sciagłem 11.7 i działają . Dlaczego wiec nowsze nie działają???:slight_smile:

(Jaro070) #10

Akceleracja GPU działa? Jeżeli tak, to po co Ci nowsze sterowniki? Mój Radeon 9600 zadziałał na Catalystach 10.2 dedykowanych do Visty; nowsze i starsze wersje nie zadziałały.

(Dawid1670) #11

Liczyłem na to że nowe sterowniki po pierwsze bedą miały lepsze wspomaganie do gier, bo niestety na 11.7 nie działają mi gry, które np chodzą bez problemu z nowszymi sterownikami. Paradoks polega na tym ze chciałbym wygodnie używac windowsa 8.1 i odprężać się podczas gier.

(Dimatheus) #12

dawid16701 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Dawid1670) #13

Temat zamknięty, chodziło o sterowniki Legacy do 8.1