Sterownik AMD AGP 13.1 i starsze nie działa. Windows 8.1

Karta graficzna: Radeon 2600 Pro AGP

System Windows 8.1 9600

Sterownik 13.1 i starsze działały na windowsie 7. Próba instalacji przez menadżer urządzeń też nie odnosi skutku, czy da się to jakos zainstalowac na windowsie 8.1???

Spróbuj instalować ster do karty z Windows 7 32/64, jako administrator i w trybie zgodności z Windows 7.

niestety też nie pomogło:) Jakies inne pomysły:)

Za stary sprzęt (brak wsparcia), za nowy system.

I tak się zastanawiam, jaki sens jest wgrywać taki system do starego kompa?

Szukaj w necie.

Szukałem i nic:) myslalem ze skoro nowy sterownik 13.1 ma wsparcie dla 8.0 to na 8.1 tez bedzie dzialał:)

http://support.amd.com/en-us/kb-article … otfix.aspx

Nie ma wsparcia dla tych kart i systemu 8, jest tylko do 7, wersja ostatnia 12.6 .

nie zgodze sie, gdyż kiedys pokazał sie post w aktualnosciach na stronie amd, z ktorego sciagłem swój ostatni wspierany dla mojej karty graficznej sterownik 13.1. Teraz tego postu nie ma i nie moge go znalesc ale był!

Są stery do tej karty 13.1 dla Windows 8, ale na PCIE, Ty masz kartę na AGP i masz oficjalne info 12.6. Spróbuj tych w trybie zgodności z Windows 7.

To też nic nie dało:) Jestem pewny ze miałem z lipca 2012 roku sterownik do mojej karty i to był 13.1. poza tym jeszcze jakies 2 miesiace temu go instalowałem na windowsie 7:) a teraz po prostu sie nie da.

Dodane 11.11.2013 (Pn) 18:15

sciagłem 11.7 i działają . Dlaczego wiec nowsze nie działają???:slight_smile:

Akceleracja GPU działa? Jeżeli tak, to po co Ci nowsze sterowniki? Mój Radeon 9600 zadziałał na Catalystach 10.2 dedykowanych do Visty; nowsze i starsze wersje nie zadziałały.

Liczyłem na to że nowe sterowniki po pierwsze bedą miały lepsze wspomaganie do gier, bo niestety na 11.7 nie działają mi gry, które np chodzą bez problemu z nowszymi sterownikami. Paradoks polega na tym ze chciałbym wygodnie używac windowsa 8.1 i odprężać się podczas gier.

dawid16701 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Temat zamknięty, chodziło o sterowniki Legacy do 8.1