Sterownik bluescreen

gdy chce zainstalowac sterowniki do karty geforce 460 i po ponownym uruchomieniu komputera jest bluescreen jestem po formacie z win7 na xp czym to moze byc spowodowane

Podaj modele płyty głównej, procesora, zasilacza i napisz ile ramu?

płyta asus proc amd ram 4gb zasilacz napisze pozniej bo jestem na telefonie. Dodam ze przed formatowaniem wszystko działało

XP na tym sprzęcie, bo wnioskuję że pewnie jakiś dwu/czterordzeniowy procek, powinien chodzić zdecydowanie gorzej od 7 i nie opłaca się go zmieniać. Ale jeśli nawet, instalujesz odpowiedni sterownik?

od strony nvidii pobieram. Procek 4 rdzenie. Sproboje 7 załatwic

Sterownik chipsetu zainstalowany?

Tak instalowałem o nazwie “AMD Chipset Driver” z płyty głownej gdzie były sterowniki

Rozumiem, że wszystko działało na systemie W7?

komputer kupiłem z swiezym win7 i sterownikami wiec raczej było normalnie

Jaki masz teraz system ?

Mam win XP. Zrobiłem kolejny format i sterowniki się zainstalowały, lecz nadal myślę że coś nawali. Mam jeszcze jeden problem/pytanie, mam 4GB ram i proc 3.2 MHz, gdy patrzę w w.systemu wyskakuje 803 MHz oraz 3,25 GB co to może być, błąd wizualny ?

Wszystkie sterowniki należy instalować po każdej nowej instalacji systemu.Jako pierwszy powinien być zainstalowany sterownik chipsetu!  Żaden system 32 bitowy a takim jest XP nie jest w stanie zaadresować wiecej niż 3.25 giga pamięci RAM.

a co z procesorem?

Zainstaluj wszystkie sterowniki uwzględniając zainstalowany system.Po ich zainstalowaniu sprawdź procesor.