Sterownik dla monitora

Posiadam monitor RELISYS TE 555 - a ze kupilem go jako sprzet uzywany nie otrzymalem sterownikow do niego a Win 98 nie posiada takowych w swojej bazie… Skutek jest taki ze oczywiscie nie moge ustawic prawidlowej rozdzielczosci…

Prosilbym o jakis link do strony z ktorej moglbym pobrac odpowiedni sterownik - bo nie moge nigdzie trafic a wiekrzosc serwisow odsyla mnie na strone producenta… na ktorej kompletnie nic nie ma na ten temat…

Z gory dziekuje… POZDRAWIAM

A nie mozna po prostu zainstalowac standardowych sterownikow dolaczonych do windowsa a do rozdzielczosci wykorzystac karte graficzna :roll:

Nie jestem pewien czy to sie uda… Posiadam plyte glowna Intela…

BIW 2 M … Grafika jest zintegrowana… W Xp wszystko smigalo jak nalezy a w 98 … Nie da sie nawet zwiekrzyc rozdzielczosci… Kompletny brak reakcji…

Mozliwe ze masz zle sterowniki, zainstaluj sterowniki od tej karty graficznej z plyty CD dolaczonej do plyty glownej, powinno chodzic :slight_smile:

O>K… Forum zbytnio mi nie pomogło ale już jest dobrze… Poprostu spisałem te 1000 pln ( ktory zaplacilem za - rzekomo - fantastyczny program do nauki jezyka angielskiego) na straty…

Niestety moj sprzet nie chce współpracować z systemem Win98 … Bo 0wspomniany system nie rozpoznaje 60 procent sprzętu…(DVD i CD-RW - HITACHI , karty sieciowej REALTEK , karty dżwiękowej SOUND BLASTER PLATINIUM , monitora RELISYS TE 555 , i nie pamiętam czego jeszcze… ( Dobrze że tylko mi DOS-a uruchomił i go rozpoznał… hehehehe)

Nie chce mi sie bawić w szukanie sterowników… ( po 4 dniach każdemu by się znudziło…)…

W każdym razie PODZIĘKOWANIA dla wszystkich którzy próbowali pomóc mi w tym kłopocie… i tym samym pragnę sam udzielić odpowiedzi…

NIE MA SENSU W GÓW… RZEŻBIĆ… BO I TAK SIE NIE UDA…

POZDROWIONKA i jeszcze raz dzięki…