Sterownik dla monitora

(Emailnet) #1

Posiadam monitor RELISYS TE 555 - a ze kupilem go jako sprzet uzywany nie otrzymalem sterownikow do niego a Win 98 nie posiada takowych w swojej bazie... Skutek jest taki ze oczywiscie nie moge ustawic prawidlowej rozdzielczosci...

Prosilbym o jakis link do strony z ktorej moglbym pobrac odpowiedni sterownik - bo nie moge nigdzie trafic a wiekrzosc serwisow odsyla mnie na strone producenta... na ktorej kompletnie nic nie ma na ten temat...

Z gory dziekuje.... POZDRAWIAM

(inż. Piniol) #2

A nie mozna po prostu zainstalowac standardowych sterownikow dolaczonych do windowsa a do rozdzielczosci wykorzystac karte graficzna :roll:

(Emailnet) #3

Nie jestem pewien czy to sie uda.... Posiadam plyte glowna Intela...

BIW 2 M .... Grafika jest zintegrowana... W Xp wszystko smigalo jak nalezy a w 98 ....... Nie da sie nawet zwiekrzyc rozdzielczosci.... Kompletny brak reakcji...

(inż. Piniol) #4

Mozliwe ze masz zle sterowniki, zainstaluj sterowniki od tej karty graficznej z plyty CD dolaczonej do plyty glownej, powinno chodzic :slight_smile:

(Emailnet) #5

O>K.... Forum zbytnio mi nie pomogło ale już jest dobrze.... Poprostu spisałem te 1000 pln ( ktory zaplacilem za - rzekomo - fantastyczny program do nauki jezyka angielskiego) na straty......

Niestety moj sprzet nie chce współpracować z systemem Win98 .... Bo 0wspomniany system nie rozpoznaje 60 procent sprzętu......(DVD i CD-RW - HITACHI , karty sieciowej REALTEK , karty dżwiękowej SOUND BLASTER PLATINIUM , monitora RELISYS TE 555 , i nie pamiętam czego jeszcze...... ( Dobrze że tylko mi DOS-a uruchomił i go rozpoznał..... hehehehe)

Nie chce mi sie bawić w szukanie sterowników.... ( po 4 dniach każdemu by się znudziło...)...

W każdym razie PODZIĘKOWANIA dla wszystkich którzy próbowali pomóc mi w tym kłopocie.... i tym samym pragnę sam udzielić odpowiedzi.....

NIE MA SENSU W GÓW..... RZEŻBIĆ......... BO I TAK SIE NIE UDA.....

POZDROWIONKA i jeszcze raz dzięki....