Sterownik dla Thomson'a ST330 już do pobrania

A nie PPPoE? Sorry ale ja to zaznaczyłem

Sam nie wiedziałem i dzwoniłem na 0800-102-102 a tam mi powiedzieli ze i PPPoE i PPPoA jest poprawnie. W kolejnym oknie 0,35 wpisujemy.

Dokładnie tak ja mówi miet55 chociaż ja polecam wybór PPPoA na płycie od neo znalazłem taką informacje w pliku kofiguracyjnym od speedtoucha i teraz neo peknie śmiga :smiley:

Wybrałem PPPoA i juz nie mam połaczenia LAN.

PPPoE czyli Over Ethernet - pewnie stad ta dziwna karta lan… (ja muszę mieć ustawione PPPoE właśnie - Multimedia - a przynajmniej zawsze mi pokazywało PPPoE wiec tak ustawiłem) ale działa ok no i autodial przez komendę RASDIAL nadal działa po każdym logowaniu dowolnego uzytkownika

I tak właśnie powinno być zresztą dzwoniłem do neo i powiedzieli mi że powinno być PPPoA.

do tego stery dawno są

Do sagema sa 32bitowe…ale nie 64…bynajmniej nie oficjalne :stuck_out_tongue:

Ale znalazlem to-> click

I wlasnie teraz siedze na viscie x64 z netem :smiley: najs :wink:

http://www.thomsontelecompartner.com/ge … hp?id=3786 to czyli mam sciagnac to i postepowac zgodnie z instalatorem?? a ta wiste mam od przyjaciela taty plytka jest z MSDN’u i nie potrzebuje product key ;] sprawdze czy to dziala jak bedzie dzialalo to bede w niebowziety jak cos bedzie nei tak to napisze co mi nie chce sie zainstalowac ;]

Czyli generalnie thomson st330 na 64bit viście będzie działał bez problemu tak?? Bo zastanawiam sie nad wymianą mojego modemu zxdsl 852 na tego thomson`a, bo nigdzie nie moge znaleść do niego sterowników 64bit. Czy jednak ten modem co mam jest lepszy i lepiej poczekać aż będą do niego stery??

Te stery to jakis &^%&^%&%&%& (ST330 do Vista 32 bit)

CO jakiś czas połączenie bez rozłączania staje sie martwe - DNS przestaje działać - to co jest połączone działa ale nie da sie już nic nowego otworzyć - pomaga tylko uruchomienie ponowne kompa

Szlag mnie trafi chyba… ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić ???

Ja mam ten sam problem i do jasnej cholery nie wiem o co biega, a ludziki na infolini oczywiście przyjmują najprostrze rozwiązanie: “To problemy z Pana systemem. U nas wszystko OK”

Wrrrrrr

Tylko zastanówcie się, i postawcie sie na miejscu ludzi, którzy tam pracuja na infolini, oni mają swoje standardowe procedury, nic wiecej nie mogą zrobić.

Dwa -> nie prościej zadzwonić na infolinie techniczną microsoftu ?

A stery instalowaliście tak jak jest tu opisane ? :

http://www.microsoft.com/poland/oem/oem … trada.aspx

zastanow sie - co ma Microsoft do sterów Thompsona ??? W MS cie spławia ze nie ich sterowniki :]

Nie, tylko zastanów się co piszesz.

Jak sterowniki nie działają z powodu błędu systemu, czy jak ponownie je zainstalujesz a nie działają, czytaj wina systemu, wtedy dzwonisz do ms i Ci pomogą, tam są tak samo techniczni i pomogą ci zainstalować poprawnie stery

tylko ze stery mamy poprawnie zainstalowane - instaluje je kreator i wszystko niby ok.

Jesli sie gry wieszają komuś bo używa sterownika z bugami to tez ma dzwonic do MS ??

a pozatym oemowcy nie maja wsparcia telefonicznego - zapomniales? czyzbys mial BOXA ultimate ? :>