Sterownik dla Thomson'a ST330 już do pobrania

(Miet55) #1

Tak jak w temacie, można już pobrać z oficjalnej strony Thomson'a

http://www.speedtouchdsl.com/support.htm

P.S.

Chwilowo znikneło ze strony wiec daję bezpośredniego linka

http://www.thomsontelecompartner.com/getfile.php?id=3786

(Roderek) #2

spoko data

4/3/2007 he he

(Lucyfer1991) #3

może 3 kwietnia:)

(Miet55) #4

Przetestowałem, działa. Tego *iso nie ma co brać, starczą same stery. Myślałem, że w wer. płytowej będzie aplikacja do połączeń lub konfiguracji z autostartem, nie ma.

(Lucyfer1991) #5

mi też działają:slight_smile: Mam pyt. czy zrobiło się wam Połączenie lokalne 4 ?

bf86360e8be9b01bm.jpg

(Miet55) #6

Jak to się stało u Ciebie, że masz w sieci lan? U mnie nazwa była jakaś inna, juz nie pamiętam z j.en (połącz XXX), skrót się zrobił na pulpicie. Nie sprawdzę, modem poleciał z powrotem do szuflady :slight_smile:

(Roderek) #7

tez mi sie zrobilo polaczenie lan (ale nie wiem po kiego h....)

(Lucyfer1991) #8

No właśnie..;D

(Miet55) #9

A jak się łączycie i jak szybko? Rozumiem, że klikacie na ikonę, czy dajecie ją w autostart? U mnie zawsze maiałem z tym problem a mianowicie po restarcie systemu dopiero po 30sek zaczęło łaczyć. tak samo też długo otwierała się opcja w Start, Połącz z

Dlatego właśnie przeszedłem na Livebox'a.

Samo łączenie nowego sterownika jest szybsze od poprzedniego ( i nie ma tego problemu, że tylko raz da się zainstalować).

(piotrekplay) #10

no ładne :slight_smile: czekam na stery do sagem f@st 800 :slight_smile: a teraz posiedze sobie troszkę na speed touch'u :mrgreen:

(Miet55) #11

Coś mi się wydaje, że też są:

http://www.otenet.gr/hd/HTML/adsl/adsl_kit/drivers.htm

(Lucyfer1991) #12

niestety.. ale przynajmniej u mnie szybkość łaczenia się st330 nie wzrosła.. ;/

Złączono Posta : 04.04.2007 (Sro) 19:14

No i jeszcze teraz mam niby lana na niby łączu. Jak wyłącze tego lana to mi neo nie chce się połączyć..

(Miet55) #13

Ja tą szybkość wyraziłem względnie. Samo połączenie pod warunkiem, że kliknę po upływie 30 sek trwa szybciej. Poprzednio ok. 6sek teraz 2-3sek.

Pozostaje to uśpienie w pierwszych 30 sek. ale na to nie ma wpływu sterownik. Dlatego też nigdy nie mogłem mieć włączanego w autostart, bo pasek boczny a na nim gadżety powiązane z internetem szybciej się włączały niż sieć.

Obecnie lan to rozwiązuje

(Tomas Bw) #14

a ja mam problem nie moge sie polaczyc z internetem, :confused: co ja robie zle?? POMOCY

(Miet55) #15

Z komórki napisałeś, to był żart. Skąd ma ktoś wiedzieć na jakim etapie napotykasz na problem.

(Tomas Bw) #16

nie wiem kiedy w czasie laczenia sie z internetem to wyskakuje blad dane napewno dobrze wpisalem moze te ustawienia co sa przed instalacja

(Patryk S) #17

Dla tych co po instalacji nie mogą się połączyć zamieszczam tutka:

1. W panelu sterowania odinstalujcie sterowniki od speedtoucha.

2. Restart kompa po czym instalacja od nowa i uwaga teraz najważniejsze w oknie które się pojawi sięć ALL tak ja jest protokół PPPoA i dalej.

3. W następnym oknie tym wybieramy 0,35 i dalej.

4.Po instalacji wpisujemy dane z neostrady i dalej.

1. W ostatnim oknie klikamy tak ustanów połączenie teraz i mamy zainstalowane i poprawnie skonfigurowane nowe stery od speedtoucha 330 :smiley:

(aero) #18

Gwoli wyjaśnienia.

A dlatego że w ten sposób Vista radzi sobie bardzo dobrze z połączeniem internetowym.

Sterowniki wypuszczone są w postaci lan, nie wan jak było na XP/

Siostra cioteczna właśnie na viście zmieniła stery pod ten modem z XPkowskich na te pod vistę, i łączy się w ciągu 8 -10 sekund po załadowaniu systemu.

Co do Liveboxa to zostało pogratulować tylko francuzom za wręcz dopracowane w końcu sterowniki.

WiFi dongla miałem na xp ze sterami pod XP , i sieć bezprzewodowa traciła połączenie co jakiś czas, na Viście i sterownikach pod Vistę do dongla WIFI Liveboxa, od miesiąca zero zwiechy, zero zrywania połączenia , dodam że Livebox i komputer stoją w tym samym miejscu co mając Liveboxa przy XP.

No to to jest akurat prostologiczne, skoro net potrzebuje połączenia lan , czytaj ten lan jest emulowany przez sterownik, to jak go wyłaczysz, neta mieć nie będziesz, pod XP też były sterowniki lanowskie,

(Lucyfer1991) #19

Nie mówie ze to nie prawda, ale nie pojawiła mi się ikonka z lanem :slight_smile:

(aero) #20

bo ci się pojawiła tylko w panelu sterowania w połączeniach sieciowych :stuck_out_tongue:

To samo było na XP ze sterownikami lan