Sterownik do ACERA do karty GeForce 9500

Mam wielki problem ze znalezienim sterownika do laptopa. Bardzo proszę o pomoc bo od paru dni nic nie mogę znaleźć…

System: Windows Vista x64

Laptop: Acer Aspire 6920G

Karta graficzna: nVidia GeForce 9500M GS

Błagam, pomóżcie. I czy zainstalowanie odpowiedniego sterownika powinno udostępnić mi wreszcie wszystkie możliwości graficzne laptopa czy trzeba zrobić coś jeszczę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Bardzo słabo szukałeś…

http://support.acer-euro.com/drivers/no … 6920G.html

na tej stronce nie ma sterownika do geforce serii 9 dla visty x64, jest tylko dla x32

Nie dostałeś żadnej płytki ze sterami?

no właśnie nie… i teraz mam problem, ze stronki nvidii nie zciągnę bo nie mają sterów do laptopów, na stronie acera nie ma pod mój system… i męczę się na standardowym sterowniku VGA… żałosne

A windows update nie chce sam sobie pobrać sterowników?

no dziś był update windowsa robiony, ale nic się nie zmieniło w kwestii sterownika do grafiki. no chyba że robię coś źle

Sterowniki nie instalują się automatycznie, wyłącznie poprawki. Wyświetl dostępne aktualizacje i tam sprawdź czy na liście jest dostępny sterownik do twojej karty graficznej i zaznacz go.

nie, nie ma go… jest tylko vista x64, vista x64 polski, rozszerzenie klienta preferencji zasad grupy, schemat dźwięków, gra pokerowa, ulepszenia BitLocker i EFS, Win Dream Scene, i koło 30 języków. i tyle.

W takim razie musisz niestety czekać na pojawienie się sterowników, których potrzebujesz.