Sterownik do Intel Wireless Bluetooth

Na Systemie Windows 10 w moim menedżerze utządzeń pokazuje mi brak sterownika Intel(R) Wireless Bluetooth. Pokazuje mii źółty trójkącik z czarnym wykrzyknikiem. Powiedzcie mi proszę - skąd mogę pobrać sterownik do tego, aby go zainstalować i pozbyć się żółtego trójkąta z wykrzyknikiem ?
Proszę Was o pomoc w tej sprawie.

I teraz sobie odpowiedz, jakich danych nie podałeś/podałaś? Chociaż z mojej czarodziejskiej kryształowej kuli wywróżyłem…masz problem z bluetooth…Tak?

Wrzuć screen z menadżera urządzeń.

jajaec - generalne dobrze zagaiłeś, ale w przypadku Intel Bluetooth Drivers nie jest to tak istotne.
NorthAngel - sterownik najnowszy pobierz chociażby stąd:

To też nic nie da, jak nie widzi to nie widzi. Potrzebujemy cyferek, modeli.

1 polubienie

Jak działa na wszystkim, to OK

Daję zdjęcie z menedżera urządzeń tutaj: Zdjęcie - 10.01.2021 | Fotosik.pl

nie pomaga aktualizuj w menagerze?

Co to za laptop? Firma i model?

1 polubienie

Jakbyś nie wiedział co zrobić dalej z pobranym plikiem, podpowiem - kliknij na nim dwukrotnie LPM!
2021-01-10_113859

To jest laptop Asus GL552VW - DM777T

@Astor444 - sterownik mu już wskazałem. Obrazek i tak mu nie pomoże/podpowie…

Mam pobrać dwie te wersje, które wskazują czerwone strzałki ? Czyli version v17 dla 7265 i version v18 dla 8260 ?

Masz pobrać sterownik wskazany w moim pierwszym poście i go uruchomić

Nie da się pobrać bo piszę Select server for download i jest 7 flag różnych państw ale niema polski. I jedna flaga ma 0% inna flaga ma 11%, a inna flaga 5 % . I nie wiem co pobrać. Pomożesz mi ?

Ogarnij się. Wybierz flagę holenderską.

https://de1-dl.techpowerup.com/files/D__1MOxGfC9QUmcVDr5HnA/1610279570/BT_22.10.0_64_Win10.exe

¯\_(ツ)_/¯

Zainstalowałem i teraz mam tak w menedżerze urządzeń: Zdjęcie - 10.01.2021 | Fotosik.pl
Czy tak powinno być ?

Skoro tak jest, a nie ma już żółtego wykrzyknika, to tak powinno być.
Teraz zainteresuj się lepiej czy bluetooth działa

Działa bluetooth. Powiedz mi proszę jeszcze. Nie będę zakładał osobnego wątku już tylko tu się zapyta. Jeśli laptop ten miał podświetlaną klawiaturę, a teraz nie podświetla się to znaczy, że coś działa czy nie ma do tego celu programu lub sterownika ?