Sterownik do karty Creative SB0220

Czy istnieje sterownik do karty Creative SB0220? Lub jakiś zamiennik?

Hmm, albo jak zainstalować te dla XP?

Setup could not detect any Sound Blaster audio card your system.

Please ensure your Sound Blaster hardware is properly installed before running this Setup program.

Setup will now exit.

ja zainstalowałem normalnie :stuck_out_tongue:

bo oczywiscie mój SB live 5.1 oem niedziałał :stuck_out_tongue: a sterów do visty niema :stuck_out_tongue:

stery zainstalowałem przez kreator dodawania nowego sprzetu :stuck_out_tongue: gdy sys zaczoł pultac sie o stery włożyłem płytke (stery pod xp) i się zainstalowało :slight_smile:

dodam że jak normalnie odpalałem z płytki to nieszło zainstalować :stuck_out_tongue:

Mógłbyś to dokładniej opisać?

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

dokładniej nie moge bo niemam już visty miałem ja tylko kilka dni :slight_smile:

w xp jest to panel sterowania / dodaj sprzęt w viscie chyba inaczej sie nazywa ale jeśli masz jakieś obycie z xp to powinieneś sobie poradzić :slight_smile:

i wtedy kreator zacznie wyszukiwac podpięty ale niezainstalowany sprzet spyta cię o stery wkładasz płytke ze sterami i powinno sie zainstalować

Po wybraniu: z dysku… oraz konkretnego napędu system odpowiada:

Określony folder nie zawiera zgodnego z oprogramowaniem sterownika dla urządzenia. Jeśli folder zawiera sterownik, upewnij się, iże sterownik jest przeznaczony do urządzenia System Windows dla systemów 34-bitowych

Oczywiście jest dla 32 bitowych, a moja wersja Visty to Business 32bity ze wszystkimi aktualizacjami. Jakieś rady?

PS.

Nie ma czasem jakiś zamiennych sterowników? Ja mam w sumie 4letnią kartę 2kanałową Creative SB0220. Proszę o pomoc :).

Złączono Posta : 18.04.2007 (Sro) 16:48

Czy ktoś pomoże?