Sterownik do karty dźwiękowej Creative SB Live! (CT4620) oraz Realtek ALC655

Witam. Potrzebuje sterownika do multimediów audio. Przekopałam neta i nie moge znaleść. Bardzo proszę o pomoc. Z płyty nie chce się instalować.Typ procesora AMD Athlon 64, 2200 MHz (11 x 200) 3200+,Nazwa płyty głównej Epox EP-8HDAI Pro / 8HDAJ Pro  (5 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DDR DIMM, Audio, LAN), Mikroukład płyty głównej VIA K8T800Pro, AMD Hammer, Karta wideo NVIDIA GeForce4 MX 440-SE (Microsoft Corporation)  (64 MB), Karta dźwiękowa Creative SB Live! (CT4620) Sound Card, Karta dźwiękowa Realtek ALC655 @ VIA AC’97 Enhanced Audio Controller, system xp. Proszę o pomoc.A dodam że spowalnia mi obraz i często się zatnie i trzeba go włączyc od nowa.

To było dawno temu jak bawiłam się z takm antykami, ale do rzeczy jeśli masz płytę ze sterownikami i twój napęd jest wstanie ją odczytać, to propouję tak

  • wypnij katrę dźwiękową Creative SB (przy wyłączonym kompie i zasilaniu)

  • odpal kompa i spróbuj teraz zainstalować z płyty stery

Jeśli nadal będą problemu podaj symbole VEN&DEV

  • wejdź w menadzer urządzeń

  • urządzenie nie zainstalowane powinno być oznaczone zółtym trójkatem z wykrzyknikiem lub jako nie znane

  • klikasz ppm > właścowości > zakładka szczegóły >  identyfikatory sprzętu

Piszesz na forum Podając symbile VEN…&DEV… i przy dobrych wiatrzach dostaniesz odpowieź.

 

Powodzenia BlackFX

Niestety kolega tak próbował mi zrobić i nic z tego nie wyszło po prostu płyta jest chyba a raczej na pewno do wyrzucenia. a ja aż takim orłem  komputerowym nie jestem

 

to podaj symbole VEN & DEV

  • wejdź w menadżer urządzeń

  • urządzenie nie zainstalowane powinno być oznaczone żółtym trójkątem z wykrzyknikiem lub jako nie znane

  • klikasz ppm > właścowości > zakładka szczegóły >  identyfikatory sprzętu

Piszesz na forum Podając symbile VEN…&DEV… i przy dobrych wiatrzach dostaniesz odpowieź.

PCI\VEN_1106&DEV_3059&SUBSYS_300C1695&REV_60\3&13COBOC5&0&8D czy o to chodzi?

Podaje link do uniwersalnego sterownika AC’97

lub

link do głównej bazy sterowników lecz nie wszystkie serwery funkcjonują

Ja proponuje zainstalować uniwersalny sterownik ze strony dobreprogramy.pl

Sterownik super. Dzięki. Wykrzyknik zniknął. Tylko jak gram na fb obraz dalej spowalnia. A innych wykrzykników nie mam, że brak sterownika. czego może być ta przyczyna?

Jeśli obraz pływa, to coś jest nie tak ze sterownikiem graficznym, podaj VEN & DEV z karty graficznej, tak samo jak podawałeś do katy dźwiękowej, nie ma znaczenie że nie ma tam wykrzyknika, po prostu podaj.

 

A jakie temperatury wszystkiego masz, wrzuć screen z HWMonitor.

 

A konfiguracja komputera to?

Podaje link do auto update sterownika karty dźwiękowej Creative, karta musi być wpięta do komputera.

Link należy otworzyć w przeglądarce IE najlepiej w najnowszej wersji dostępnej dla danego systemu!!

karta graficzna PCI\VEN_10DE&DEV_0173&SUBSYS_00000000&REV_A3\4&26E5F5CD&0&0008

Z identyfikatora wynika że to układ NVIDIA GeForce4 MX 440-SE podam link do strony NVIDIA wybierz opcję 2, sterownik graficzny, najlepiej otworzyć link w przeglądarce IE w najnowszej wersji

Jeśli skanowanie nie przyniesie efekty to zainstaluj sterownik z podlinku

Zrobiłam tak jak wyżej i: pierwsze to wchodzę na stronę ale jak ma pobierać to pisze że strona nie istnieje, a drugi link zainstalowałam zrobił się ładniejszy obraz ale dalej się tnie 

http://img6.imageshack.us/img6/4774/iyq3.png

Co to ma być pytanie czy problem.

wchodząc w link pisze: karta wi-fi nie ma poprawnej konfiguracji protokołu