Sterownik do karty sieciowej

Witam, poszukuje sterownika do karty sieciowej Realtek RTL8168/8111 Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.0) pod Windowsa Viste 32-bitowego i jeszcze jedno pytanie. Zrobiłem formata na moim laptopie usunąłem wszystko i zainstalowałem świeżego Windowsa Viste, potem zainstalowałem wszystkie sterowniki a jak podłączyłem Netia-spota i chciałem go skomfigurować to zauważyłem że nie mam ikony sieci w której miałem szukać nazwy sieci bezprzewodowej. Jeśli zainstaluje ten sterownik to to się pojawi i będę mógł skomfigurować Netia-spota? Czy będę potrzebował czegoś więcej niż sterownika do karty sieciowej by ta ikona się pojawiła i wyświetliła tą sieć? (płytkę do Netia-spotu mam)

Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Sterowniki znajdziesz najprawdopodobniej na stronie producenta swojego laptopa.

http://www.realtek.com.tw/downloads/dow … /RTL8111DP

Nie znam się za bardzo na tych sterownikach a nie mogę ich dziś wypróbować bo nie mam tego laptopa a jak jutro go będę miał to nie będę miał neta dopóki nie będę miał tego sterownika, są jakieś inne sterowniki czy tylko te? W sumie to nawet nie wiem jaki mam zainstalować żeby to zaczeło działać bo tam są aż 3 do wyboru w sumie pod Viste.

ja widzę jedne - 8111DP DASH All-In-One installation kit for WinXP/Vista/Win7

ściągnąć zainstalować - restart kopa i powinno działać

możesz też wejść na stronę producenta twojego laptopa i tam ściągnąć