Sterownik do Kierownicy Art Omega

Dajcie jaki macie do kierasi Art Omega :frowning:

Dzięki

chyba nie ma do niej sterowników jak ja miałem kierwonice to dodawałem i konfigurowałem ją w: panel sterowania -->kontrolery gier

Ja nie mam sterowników i nie moge ustawic konfiguracji w grach samochodowych, napewno wina sterowników, bo mój kumpel, od którego kupilem ja, mial taką dyskietke, ale ją zgubił. Wiec chyba ta kierownica potrzebuje sterownik.

PROSZE POMÓŹCIE :?

No pewnie, że ci nie będzie działać, skoro jej nie dodasz i nie skonfigurujesz(najpierw dodaj nowy sprzęt), potem wejdź: panel sterowania --> kontrolery gier --> dodaj --> szukasz takiego jaki ty masz (możesz metodą prób i błędów) –> dodaj (jak to będzie ten to będzie stan podłączony , jak nie to nie podłączony) --> (jak będzie stan podłączony) właściwości i konfigurujesz (powinno bez tej dyskietki chodzić)

Już na początku ją dodałem i tam jest.

Ale chodzi oto że jak przygazuje lub zahamuje

to nie chodzą przyciski Z.Axsis Z.Rotate

Tylko w X i Y.

I jeszcze jedno nie moge impulsywnie skręcic i dać gaz tylko odrazu mi skręca. Wiec to chyba wina sterwoników bo u mojego kolegi normalnie dzialała.

Ale u kolegi działa twoja kierownica czy ma swoją ??

Może to wina sprzętu ??

Jest na gwarancji??

Ja od niego kupiłem na jeko kompie dzialala normalnie bo mial sterowniki ale juz nie ma.Moim zdaniem to wina wlasnie ich bo przeciez pamiętam jak instalowal ten sterownik.

a sprawdzałeś to na kilku grach czy tylko na jednej

Na kliku, a takze w kontolerach gier.

Pozdro

Złączono Posta : 14.08.2006 (Pon) 18:37

Sterownik juz mam :smiley:

Ale nie moge pulsacyjnie skręcić tylko od razu mi skręca

i jeszcze to samo z pedałami.

Pomóżcie