Sterownik do myszki Logitech m 115


(sobewa) #1

Witam i bardzo proszę o pomoc w znalezieniu sterownika do myszki Logitech m 115. Wczoraj kupiłam nową myszkę, podłączyłam i działała a dzisiaj cały czas pojawia się komunikat, że znaleziono nowy sprzęt i próbuje zainstalować sterownik, którego nie ma. Przepinałam do różnych portów i nic, stara mysz ledwie ale działa. System to Vista 32-bit. Z góry serdecznie dziękuję.


(Rychu_z_Pragi) #2

Nie ma sterowników do tej myszy, korzysta TYLKO z systemowych Windows - http://support.logitech.com/en_gb/product/mouse-m115
https://zapodaj.net/6a6eaf1f078e9.png.html


(sobewa) #3

Bardzo dziękuję za informację, więc prawdopodobnie jest uszkodzona. Jutro podłączę ją do innych komputerów, żeby mieć pewność, jeśli nie będzie działać to reklamuję.


(sobewa) #4

Witam ponownie, podłączyłam myszkę do komputera z XP SP3 nie działała, dla pewności poprosiłam koleżankę aby podłączyła do swojego z Win10 i na nim mysz zaczęła działać, przełączyłam znowu do swojego z XP i też działała. Byłam więc pewna, że mysz jakoś “zaskoczyła”. W domu podłączyłam do swojego lapka z Vistą i też działała, nie odłączałam jej. Niestety następnego dnia po włączeniu lapka mysz nie działa. Znowu pojawia się w kółko komunikat, że znaleziono nowy sprzęt i próbuje zainstalować sterownik. Sprawdzałam w menadżerze urządzeń, pojawia się jako nieznane urządzenie z żółtym wykrzyknikiem, we właściwościach występują naprzemiennie kody błędów nr 1, 28 i 45 (raz pojawia się nr 28, innym razem 1 lub 45), dotyczą one aktualizacji sterowników lecz kiedy próbuję zaktualizować, nie może ich znaleźć. Dodam, że wszystkie porty USB są sprawne. Może macie jakieś pomysły lub sugestie, będę bardzo wdzięczna.

 

 

 

 


(JNJN) #5

 

Czyli, wygląda, że chyba? mysz ma problem, bo raz system wykrywa, a raz nie.

 

Myszy Logitech jak sprawne działają na wszystkim.