Sterownik do pamięci przenośnej

Witam

Mój problem jest następujący, zrobiłem około tydzień temu format dysku C, zostawiając tym samym na dysku przenośnym ważne dokumenty.Po formacie i zainstalowaniu Windowsa plus sterowników które dostałem na płycie wraz z zakupem laptopa, nie czyta on mi tego dysku.Próbowałem ściągać sterowniki do USB, ale to nic nie dało.Przy automatycznej próbie wyszukania sterowników przez windows, wyskakuje mi błąd.Proszę o pomoc. załączam screeny.

Czy sprawdzałeś w menedżerze urządzeń czy jest żółty znak przy którymś urządzeniu?

Aby dostać się do menedżera urządzeń:

Windows XP:

Start–>Panel sterownia–>Wydajność i konserwacja–>System–>Sprzęt–>Menedżer urządzeń

Windows vista/7:

http://technet.microsoft.com/pl-pl/library/cc754081.aspx#bkmk_1

Dzięki za odpowiedź

Po wejściu w menedżer zadań, widzę tylko żółty znak przy kontrolerze sieci,Jeśli chodzi o dysk to ten z dziwną nazwą. załącze screeny:

Masz dwa urządzenia z żółtym znakiem.

Są różne przyczyny problemu np. złe sterowniki,konflikt sprzętowy lub uszkodzone urządzenie itd…Trochę to tutaj opisane:

http://support.microsoft.com/kb/310123/pl

Niekoniecznie musi mieć to związek z pendrive.

Czy próbowałeś podłączyć tego pendrive’a do innego komputera i czy inne pendrive’y podłączone do Twojego komputera działają?

Jeżeli podłączysz pendrive’a do innego sprawnego komputera i zadziała to znaczy,że Twój komputer jest niesprawny (sprzęt lub sterowniki).

Jeżeli podłączysz pendrive’a do innego sprawnego komputera i nie zadziała to znaczy,że możesz uszkodzony pendrive fizycznie lub uszkodzony system plików.

Jeżeli podłączysz innego pendrive’a do swojego komputera i zadziała to znaczy,że możesz uszkodzony pendrive fizycznie lub uszkodzony system plików.

Czy przed formatem dysku C: miałeś ten sam system operacyjny i co spowodowało,że byłeś zmuszony do formatu?

Jaka płyta główna, jaki system operacyjny i ilu bitowy?

Ok już wszystko w porządku, przepraszam za kłopot wystarczyło wymienić kabel oraz połączyć od środka dysk ze stacją.

Jeszcze raz przepraszam za zajęcie czasu i pozdrawiam.