Sterownik do płyty głównej jetway p4xfb

POTRZEBUJĘ STEROWNIKA DO PŁYTY GŁÓWNEJ JETWAY P4XFB.

NIE MOŻE WYKRYĆ MI KARTY DŹWIĘKOWEJ ZINTEGROWANEJ, A DŹWIĘK JEST MI BARDZO POTRZEBNY.

PROSZĘ POMÓŻCIE!

Jaki masz Windows?? tu masz stery, a dokładniej tu.

WINDOWS XP

Te co podałem są na XP właśnie. Wyłącz Caps Locka.

jestem w trakcie ściągania :wink:

W dniu 12.07.2008 , o godzinie 20:46 został dopisany post przez crejzol2012

ściągnęłam, zrestartowałam komputer…

I teraz wykryło już tą ikonkę głośności, jednak wciąż nie mam dźwięku ;/

natomiast w menadżerze urządzeń wyświetla mi, że brakuje jeszcze sterownika kontrolera multimediów audio i kontrolera PCI Simple Communications…

co mam zrobić ??

Hmmm… To może wypakuj tą instalke np: programem WinRAR. Przechodzisz do menedżera zadań i klikasz właściwości kontrolera multimediów audio, klikasz zainstaluj sterowniki i podajesz mu lokalizacje folderu WDM w wypakowanej instalce.

niestety nic to nie dało ;/

W dniu 12.07.2008 , o godzinie 21:37 został dopisany post przez crejzol2012

czy ma ktoś jakieś inne rozwiązanie ??

adam749 masz moze link do sterowników Jetway P4XFB do plyty gluwnej? bo mi wolno komp chodzi i usb

crejzol2012 , Piter77 , najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

jak sprawdzic czy sterownik dziala?

crejzol2012 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

O który sterownik konkretnie Ci chodzi ?

Jeżeli zainstalowałeś sterownik do chipsetu płyty głównej, to na pewno on działa.

no ten do chipsetu ale jak mozna sprawdzic?

Sprawdź w “Menadżerze Urządzeń” czy masz jakieś żółte wykrzykniki i znaki zapytania.

Jeżeli tak, to napisz w jakich pozycjach, a jeżeli nie, to sterowniki do chipsetu działają poprawnie.

mam 1 kontroler multimediuw audio ale to juz mialem wczesniej bo mialem karte dzwiekową i byla zepsuta ale ja mialem tylko ten a wczesniej jak zainstalowalem windowsa xp sp 2 to byl tylko jeden pytanie to wlasnie od dzwiekowej a te sterowniki są chyba zle bo mam zintegrowany dzwiek i nie dziala dzwiek nie ma tego glosnika w pasku

Czyli w ogóle nie masz dźwięku ?

Pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Nazwa płyty głównej

-> Mikroukład płyty głównej

-> Multimedia (karta dźwiękowa)

ja mam niby sterowniki do plyty gluwnej bo jak instalujesz sp2 to ci wynajduje ale takie podstawowe a ja nie moge znalezc

Na systemowych sterownikach daleko nie zajedziesz.

Więc zastosuj się do mojego poprzedniego posta:

ja mialem juz sterowniki do windowsa xp sp2 bo on sam instaluje te sterowniki one są jak to powiedziec podstawowe i mam zintegrowana karte i szukam sterownikuw bo wolno mi komp chodzi wolno usb i nie moge w fajne gry pograc

-> KLIK.