Sterownik do Radeon 9200

Witam mam pewien problem ponieważ nie mogę dobrać odpowiednich sterowników dla mojej karty graficznej Radeon 9200 SE 128 mb dla windows xp professional.

Próbowałem już instalować kilka z nich ale wyskakiwał blad podczas instalacji oraz zmniejszyła mi się rozdzielczość, wszystko zrobiło się mniejsze. Proszę o pomoc

Radeon Omega Drivers 3.8.252 lub ATI Catalyst 6.5.

Temat : gra-nie-dziala-catalyst-t242894.html?hilit=ATI%20Radeon%209200%20SE

Ciężko znaleźć i pobrać, musisz uważać co pobierasz ponieważ niektóre linki już nie działają a pod niektórymi są już nowsze.

W razie problemów z pobraniem : http://tech.wp.pl/cid,18716,info_id,122 … info.html#

Nie wiem czy są w j. polskim, PL są international :google:

Po instalacji sterowników zainstaluj ponownie DirectX 9.0c - wszystko w p/w temacie.

Zrobiłem tak jak mówiłeś lecz przy instalacji Radeon Omega Drivers 3.8.252 wyskoczył bład :

Ze zaleca się przerwać instalacje bo program ten nie jest kompatybilny z windowsem. Kliknąłem zakończ po czym wyskoczyła informacja: Program instalacyjny nie mógł zakończyć instalacji. Spróbuj użyć standardowego sterownika VGA dla karty graficznej przed uruchomieniem programu instalacyjnego.

Dodane 13.08.2009 (Cz) 17:22

Ok Poradziłem sobie.Zamykam Wątek :slight_smile: :smiley:

striker94 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.