Sterownik do Radeon 9200

(Pibo) #1

Witam mam pewien problem ponieważ nie mogę dobrać odpowiednich sterowników dla mojej karty graficznej Radeon 9200 SE 128 mb dla windows xp professional.

Próbowałem już instalować kilka z nich ale wyskakiwał blad podczas instalacji oraz zmniejszyła mi się rozdzielczość, wszystko zrobiło się mniejsze. Proszę o pomoc

(XMan) #2

Radeon Omega Drivers 3.8.252 lub ATI Catalyst 6.5.

Temat : gra-nie-dziala-catalyst-t242894.html?hilit=ATI%20Radeon%209200%20SE

Ciężko znaleźć i pobrać, musisz uważać co pobierasz ponieważ niektóre linki już nie działają a pod niektórymi są już nowsze.

W razie problemów z pobraniem : http://tech.wp.pl/cid,18716,info_id,122 ... info.html#

Nie wiem czy są w j. polskim, PL są international :google:

Po instalacji sterowników zainstaluj ponownie DirectX 9.0c - wszystko w p/w temacie.

(Pibo) #3

Zrobiłem tak jak mówiłeś lecz przy instalacji Radeon Omega Drivers 3.8.252 wyskoczył bład :

Ze zaleca się przerwać instalacje bo program ten nie jest kompatybilny z windowsem. Kliknąłem zakończ po czym wyskoczyła informacja: Program instalacyjny nie mógł zakończyć instalacji. Spróbuj użyć standardowego sterownika VGA dla karty graficznej przed uruchomieniem programu instalacyjnego.

-- Dodane 13.08.2009 (Cz) 17:22 --

Ok Poradziłem sobie.Zamykam Wątek :slight_smile: :smiley:

(Agatonster) #4

striker94 ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.