Sterownik do radeon HD6550M i uruchomienie compiza

Witam mam pytanie czy istnieje jakiś dobrze działający sterownik pod kartę graficzną radeon hd 6550M ? jak go zainstalować?.Miałem już problemy ze sterownikami w wersji 11.04 niebiańska nimfa laptop poprawnie nie chciał się uruchamiać musiałem po właczeniu laptopa wciskac E i dopisywać nomodest,dopiero laptop poprawnie się uruchomił,a tak to czarny ekran po aktualizacji do 11.10 tego problemu już nie mam,ale sterowników ati brak przez co zapewne nie działa prawidłowo compiz na xfce.Może też poprostu nie umiem uruchomić compiza na xfce bo gdy logowałem się normalnie na ubuntu to miałem drgające okna teraz tego nie mogę uruchomić.Wyskakuję mi tylko komunikat,że jak chce włączyć drgające okna muszę wyłączyć snapping windows jednak nic się nie dzieję.Nie można też uruchomić tych efektów płomieni które pojawiają się na obramowaniu okienek wiąże się to zapewne z brakiem sterowników do ati lub też coś niepoprawnie wykonuję?

Ps.jak odinstalować sterowniki od ati jeśli pójdzie coś nie tak? obecnie laptop pracuje na sterownikach intel.Czy po instalacji sterowników trzeba zmieniać w biosie w opcjach grafiki z schwitchable na discrete? bo natknąłem się na coś takiego jak przekopywałem google

Laptop to acer aspire timelineX 5820TG procesor i5 ,pamięć 3GB, grafika radeon hd 6550M ,system linux 64bit

dziękuję pozdrawiam.

Zainstaluj kernel od ext73 i zastosuj się do jego poradnika.