Sterownik do RS232

Mam kabel ktory podpina sie do wejscia RS232. ten kabel nie chodzi :frowning: Czy do tego wejscia instalje sie jakies sterowniki albo cos?

Raczej nie, możesz mieć je ewentualnie wyłączone w biosie kompa. Jeśli jest włączone to prędzej kabel jest coś “nie teges”. A co jest po drugiej stronie tego kabla podpięte?

Kabel do czego - jak do komóry to masz dodatkowe oprogramowanie na płycie CD do kabla.

Sprawdź w menadzeże urządzeń czy porty COM są zainstalowane i pracują prawidłowo.

Oto co mam w instrukcji :

Aby wszystko było dobrze koniecznie zainstaluj program

Mobile Phone Menager ktory pozwoli Ci

na komunkiację telefonu z komputerem! !!

Jeśli dzieki Mobile Phone Menager nie mozesz sie polaczyc z telefonem

zainstaluj program "SiMoCoSetup’.

po zainstalowaniu wciskamy go! aby przesylac dzwonki, tapetki, gry nalezy wcisnac

“explorer” lub nacisnac klawisze “Ctrl i F10”. teraz mamy explorator! po jednej

stronie wybieramy nasz telefon komorkowy a po drugiej wybieram dysk z ktorego mamy cos wgrac

w tym przypadku bedzie to nasz cd-rom. i metoda przeciagania przeciagamy konkretne pliki do

konkretnego katalogu np jakas gre do katalogu gry!

przeciaganie dziala takze w druga strone z telefonu np mozemy przeciagac zdjecia na nasz twardy

dysk!!

Aby wszystko było dobrze koniecznie zainstaluj program

Mobile Phone Menager ktory pozwoli Ci

na komunkiację telefonu z komputerem! !!

Jeśli dzieki Mobile Phone Menager nie mozesz sie polaczyc z telefonem

zainstaluj program "SiMoCoSetup’.

po zainstalowaniu wciskamy go! aby przesylac dzwonki, tapetki, gry nalezy wcisnac

“explorer” lub nacisnac klawisze “Ctrl i F10”. teraz mamy explorator! po jednej

stronie wybieramy nasz telefon komorkowy a po drugiej wybieram dysk z ktorego mamy cos wgrac

w tym przypadku bedzie to nasz cd-rom. i metoda przeciagania przeciagamy konkretne pliki do

konkretnego katalogu np jakas gre do katalogu gry!

przeciaganie dziala takze w druga strone z telefonu np mozemy przeciagac zdjecia na nasz twardy

dysk!!

Zainstalowale te 2 programy i mi tela nie widzi w zadnym :frowning: Poradzcie cos!