Sterownik do standardowej karty graficznej VGA

Witam. Mam problem ponieważ mam laptopa z windows 7 i nie mogę znaleźć sterowników do karty graficznej. Prosiłbym o sterownik najnowszy. w menadżerze urządzeń pisze że jest to standardowa karta graficzna vga mam program gpu i tam dowiedziałem się tego:

Driver version: atiumdag 6.1.7600.16385 / win7

Gpu: RS690M

BIOSVERSION 010.038.000.004.023883

memory size: 128 MB

wersja windows to win7 32 bit jeśli trzeba podać coś jeszcze to podam z góry dziękuje za pomoc.

jeśli to pomoże to proszę: http://img543.imageshack.us/img543/1107/65634313.gif

Widać, że jesteś kompletnie zielony…

Po pierwsze skoro to laptop to poszukaj sterowników na stronie internetowej producenta. W razie jeśli nie rozumiesz to wyjaśnię. Jeśli masz acer to szukasz na stronie www.acer.pl i analogicznie w przypadku asusa, dell, toshiby, sony itp itd… Informacja o standardowej karcie VGA jest wtedy gdy niema sterowników do karty graficznej wtedy windows daje swoje jakieś badziewia aby tylko karta działała… to tyle w temacie. Na naklejce pod laptopem masz model laptopa i na szukasz sterów u producenta.

skąd mam wiedzieć jakich sterowników szukać jak nie wiem jak ta karta się nazywa ??? przed chwilą dodałem link z screenem. był bym wdzięczny gdyby ktoś mi poszukał ten sterownik bo ja to raczej się nie znam a nie chce pobrać złego

mam laptopa z firmy hp

Musisz szukać po modelu laptopa

prosiłem o poszukanie sterownika bo nie orientuje się w tym wszystkim i boje się że pobiore nie to co rzeba, oto co znalazłem na naklejkach pod laptopem nie wiem które to model laptopa:

product campaq 6715b

s/n cnu7391qbbf

p/n RM351UT#ABA

i coś tam jeszcze ale nie wiem co to: x13-04660

z góry dzięki.

Tak więc masz komputer firmy HP seria campaq model 6715b

Wejdź do centrum pobierania i wybierz jaki masz system zainstalowany i pod niego ściągnij sterowniki :wink: