Sterownik do windows 7

witam wszystkich. Mam laptopa Fujitsu Siemens Amilo Pro V2085 i oczywiscie do standardowego sprzetu w tym laptopie (np pamiec ram - 512mb) dokupiłem sobie 2gb i kupiłem nowy hdd. wszystko byłoby ok gdyby nie problem ze sterownikami. udało mi sie zainstalowac sterownik do karty graficznej i sieciowej. ale nie moge zainstalować dziwieku. płyta glłówna to amilo pro v2085 a karta dziwiękowa jest AC97 - AD1986 + ICH6 SoundMax Integrated Digital HD Audio, pomóżcie mi znaleźć sterowniki do dziwięku na windows 7, błagam!

klik! , ustawiasz zgodność pliku z Windows Vista .

Jeżeli już naprawdę nie możesz znaleźć sterownika, to poszukaj w… Windows Update. Już nie raz udało mi się tam znaleźć sterowniki to rzeczy nie wpływających na szybkość PCta , a problematycznych.

Ta wersja jest przeznaczona dla Visty, więc w 7 powinna działać.

nie pomogły te dwie instaliki które mi zaproponowaliscie- przy ponownym uruchomieniu lapka pokazuje mi “niepowodzenie” tak samo przez windows update tez lipa. czy istnieje wogóle szansa abym miał dziwiek w moim lapku na win 7?

Spróbuj jeszcze ten sterownik:

http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/misc/audio/ad1986/AD1986A_Vista32&64.zip

Gdyby się nie udało instaluj sterownik ręcznie w menadżerze urządzeń.

eeee tam próbowałem juz chyba wszystkiego co mozliwe i przez instalki i update i z menadzera urzadzen i nic poprostu po ponownym uruchomieniu pokazuje niepowodzenie i w menadzeze urzadzen na zakładce jest zółty trójkat i… cisza:(

dołozysz sobie ramu kupisz dysk i jestes happy a tu taka niespodzianka :confused:

boleq , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif