Sterownik do zintegrowanej karty dźwiękowej

_ Witam, szukałem już wszędzie i nigdzie nie ma… Poszukuję sterowników do samej karty dźwiękowej lub do całej płyty głównej firmy msi. _

Szukam już dobry miesiąc…;( Hmm Płyta główna to Msi K9AGM3-FD – Przynajmniej tak pisze. Nic nie było wymieniane po zmianie windowsa nie mam sterowników do karty dźwiękowej a mam tylko tą… _ Dokładałem tylko 3 GB ram’u ale to chyba nie ma wpływu, zmieniałem też dysk twardy na większy ale też nie ma znaczenia. Niby wszedzie mam wszystko … Grzebałem w tysiącach sterowników firmy Realtek czy jakich tam innych… Creative itp… Ale sądząc po tym że to karta zintegrowana… Nie wiem naprawde;/. _

Proszę o pomoc:( ![-o<

Najciemniej pod latarnią?

http://www.msi-polska.pl/index.php?func … od_no=1580

:oops: No ale ja szukałem, oczywiście, było od firmy MSI ale jak ktoś mi dał stronę msi w takim miejscu ze nie widziałem co mam pobrać tylko jakieś durne programy… Dziękuje. Mam nadzieję że któryś zadziała;) a wiesz może, gdzie w Biosie muszę włączyć w razie czegoś??.:slight_smile:

Ale co w BIOSie? Nic raczej nie trzeba będzie tam grzebać.

Zainstaluj najpierw:

ATI System Drivers for RS690/RS740

a później sterowniki dźwiękówki, czyli te:

Realtek High Definition Audio Driver

Dobrze.:slight_smile: Dziękuje po raz kolejny…:slight_smile:__A zapytałem, bo kiedyś musiałem włączyć…:slight_smile: Ale zapomniałem gdzie. Dziękuje =D>

@Nadal nie ma dźwięku. Zainstalowałem to pierwsze, instaluje Realtek i… Pyta czy resetować komputer, resetuje… włącza sie komputer i nie ma słychać tylko “PIP” dźwięk dochodzący z komputera i tyle:/. Prosze o pomoc…