"sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać ale odzyska

Witam mam pewien problem.Jestem posiadaczem karty radeon 5850 gigabyte po zainstalowaniu nowych sterowników podczas ogladania niektórych filmików z you tube pojawia mi się zielony ekran a później komunikat “sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność”.Nowe sterowniki to 10.12. Po ponownym zainstalowaniu starszych 10.9 problem znika.Temperatura karty jest ok ramy sprawdzone.Podczas grania nie mam żadnych problemów.Co najdziwniejsze to to że problem pojawia się podczas korzystania z firefox i z opery. Te same filmiki na internet explorer chodzą bez zarzutu.Czytałem juz posty na ten temat a większość z nich brzmi servis bo karta szwankuje.Za udzieloną pomoc z góry dziekuję.

Jaki system posiadasz, ilu bitowy, i tak w razie czego - jaki zasilacz? Model, marka i moc mnie interesuje :wink:

zasilacz premier 850 watt win 7 64 bit po wyłączeniu przyśpieszenia sprzętowego filmiki idą normalnie ale wcześniej nie miałem takich problemów i nie wiem czego to wina

Sterowników. miałem w starym kompie radeona 9200 i jak zainstalowałem najnowsze stery zawieszał mi się system , włączał się vpu recover i przyspieszenie sprzętowe musiało być wyłączone. jak zainstalowałem starsze catalysty to pomogło i wszystko działało jak trzeba. zostań po prostu przy starszych sterownikach i będzie ok. tak naprawdę dużo nie dają