Sterownik głosu

Nie mam głosu w komputerze zainstalowałem sterownik do karty muzycznej z płyty dołączonej do komputera.We właściwościach sterownika pisze że ten sterownik nie jest podpisany cyfrowo.Głosu dalej nie ma.Próbowałem zainstalować ster ze strony producenta i ten też nie działa.:frowning: co mam robić???

Witam,

Kartę dźwiękową masz zintegrowaną? jeśli tak to czy kartę tą masz włączoną w BIOS-ie? Inna sprawa to czy zainstalowane sterowniki są właściwe dla Windowsa którego używasz (może przez pomyłke zainstalowales stery dla win98 a masz XP)? sterowniki do płyty gł. zainstalowałes?

Pozdrawiam,

Masakrator

tak do xp.A stery do płyty głównej nie wiem czy zainstalowałem ale czy to ma znaczenie żę sterownik jest niepodpisany???Kartę w BIOS-ie mam włączoną i mam zintegrowaną kartę muzyczną.

Witam!

Pewnie jakies znaczenie musi miec czy sterownik jest podpisany :slight_smile: ale u mnie w kompie jest karta dzwiękowa (Fortemedia 801), ktorej sterowniki nie sa podpisane i hula wszystko :slight_smile: czesto ma znaczenie w jakiej kolejności instalowales sterowniki. odinstaluj to i sprobuj ponownie.

Pozdrawiam,

Masakrator

a jaka jest kolejność??