Sterownik grafiki gf9600m gt do acer aspire

witam wszystkich.

potrzebuje sterownika karty graficznej nVIDIA GeForce 9600M GT dedykowanego dla Acera Aspire. nie podaje tu modelu jakiego się tyczy, bo potrzebuje w swoim 5720zg tak owy zainstalować (wymieniona karta).

proszę was o podanie linków do w/w sterowników. nadmieniam że sterowniki ze strony nvidi nie wchodzi w grę. potrzebne są dedykowane dla Acera.

oczywiście sterownik pod win7 64bit

Można wiedzieć dlaczego sterowniki Nvidii nie wchodzą w grę? Moja matka ma tego samego laptopa tyle że z GF 9600M GS i sterowniki w wersji 266.58 działają bardzo dobrze.

w tym lapku Acer Aspire 5720ZG oryginalnie była GF 8400GS. wymieniłem ją na GF 9600M GT 1GB i niestety sterownik ze strony nvidi ma problem i sie nie instaluje. jedynym sposobem by go zainstalować to podmienić mu plik .info, ale nie działa wówczas stabilnie i przy uruchamianiu np.Battlefield 3 wywala sie podczas logowania na serwer. wyłącza sie całkowicie matryca i blue screen. dowiedziałem się by prawidłowo wykrywał kartę i instalował właściwie sterownik muszą byc te pisane pod Acer Aspire.

witam, dołączam się do prośby kolegi, mam taki sam problem tyle że w aspire 7520G, może wogóle nie da się zainstalować tej karty ?

Dodane 10.05.2012 (Cz) 21:05

kolego masz tutaj, wystarczy poszukać w dziadku goooooogle, ja tez szukałem i też nie moglem znaleźć, ale jest taki program driver magican co sam wyszukuje odpowiednich sterowników, ja z niego skorzystałem i znalazłem to : http://forums.laptopvideo2go.com/topic/ … vidiaacer/

witam. udało mi się dopasować sterownik który instaluje się normalnie bez problemów od modelu Aspire 5930G vista 64bit i tylko te dają się zainstalować na win7 64bit.

problem teraz polega na tym, że kiedy uruchamiam battlefield 3 to wyskakuje okienko by zaktualizować sterownik, bo ten jest za stary ( wersja sterownika 7.15.11.7620, data wydania 2008.07.19 ) i sie nie uruchomi. i znów w czarnej d…pie